Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hirtelen szorongás a koffeintő...

Hirtelen szorongás a koffeintől? Lehetséges ez? Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés

Egész életemben imádtam az energiaitalokat, nem emlékszem pontosan mikor kezdtem inni őket de arra igen hogy gyakorlatilag szerelmes lettem a koffeinbe. A kólát, és a kávét is szerettem. Egy hónapja még simán megittam három energiaitalt is egy napon, gond nélkül. Hirtelen leálltam velük, hetekre. Most az utóbbi napokban amikor csak belekorytolok egy energiaitalba vagy kólába, később elképesztő nyugtalanság és szorongás jön rám. Eddig a koffein segített összeszedni á gondolataimat, most ennek az ellenkezője az igaz.

Mással is van így? Ez normális?



2021. dec. 3. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Akkor már egész életemben érzékeny leszek rá?
2021. dec. 3. 14:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is változó, hol érzékenyebb leszek rá, hol nem, nem hiszem, hogy így maradna nálad, de most egy darabig ne igyál koffeint, a 3 in 1, nescafé nem olyrn erős azt mindig meg tudom inni, a rendes kávét nem.
2021. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Talán en is meg tudok inni egy csésze zöld teát tünetek nélkül, de érdekes hogy előbb kortyolgattan bele a Coca-Colába és hirtelen szarul vagyok...
2021. dec. 3. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, velem is ez van, és nem tudom rá a választ. Tavaly az egész évet végigkávéztam, idén a pánikroham kerülget egy sima kólától vagy zöld teától is. Igaz, most sokkal stresszesebb időszakomban vagyok, és a koffein csak katalizálja a rosszullétet.

Mindenesetre próbáld egy ideig hanyagolni.

2021. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mi miatt álltál le hirtelen velül.
2021. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Orbáncfű teát kezdtem el inni, és nem kívtam már. Lehet ettől van?
2021. dec. 6. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!