Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Piroska szörp! Csak én érzem...

Gebrie kérdése:

Piroska szörp! Csak én érzem úgy, hogy teljesen elq.ták ezt a márkát? Ujjabban mindnek valami borzaszó műanyag talán édesítőszer íze van??

Figyelt kérdés

#Piroska szörp
2022. aug. 22. 11:09
 1/7 sszeszi válasza:
90%
Szia, régen sokat vettem, kedvenc szörpöm volt, de újabban nekem se jön be, egy sima Szobi finomabb. Lehet csak én változtam úgy voltam vele, de akkor lehet nem :D
2022. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Mindennek borzalmas íze lett, amibe édesítőt tettek. Már minden üdítő ilyen.

Egyedül a Coca-colából van még eredeti, nem édesítős.

Így már nincs is meg az igazi jellegzetes ízük, csak valami émelygős édesség.

2022. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Lehet.

De nem tudom megmondani, hogy újabban mivel q.ták el.

Mert tíz éve ittam utoljára és már akkor is el volt q.va.

(Mint ahogy a Traubi-szódát is akkor q.ták el a hülye édesítőszereikkel.)

De mondok valamit: 2 éve őrizgettem egy "Maribel extradzsem" nevezetű lekvárt és szinte nem is volt íze, csak q.va édes volt. )


Vagyis: MI AZ, AMIT MÉG NEM RONTOTTAK EL ?

2022. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2/4, köszönöm nem láttam még a másikat de valóban, pár hónapja híg lett mit a víz de a müanyag palackosak még türhetőek maradtak csak többet kellett használni belőle, viszont mióta csak üvegben adják azóta az ízének is annyi!
2022. aug. 23. 02:43
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Csinálj házi szörpöt, az a legfinomabb :D
2022. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én is ugyanezt érzem. Nyilván az összetevőket változtatták meg valami sokkal silányabbra és olcsóbbra. A csokoládéknál is ugyanezt érezni, a Mars szelet is ízetlen és émelygősen édes lett. Nincs valódi csokoládé íze, de ez igaz a Snickers és a Twix szeletekre is. Egyre silányabb minőségű termékek kaphatók egyre drágábban. Lassan már jobban jár az ember ha lehetősége van átjárni Ausztriába bevásárolni, mert ott sokkal minőségibb élelmiszerekhez jut és már drágábbnak se mondható.
2022. okt. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!