Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan isszátok a kávét?...

Hogyan isszátok a kávét? Illetve milyen kávéport hazsnáltok? Napi hány kávé fogyasztotok?

Figyelt kérdés

Cukorral? Kávékrémesítővel? Kávétejszínnel? Aromával? Feketés? Csokoládéval? Vagy mással?


Tchibo? Nescafe? Jacobs? vagy más? :)


Esetleg valaki, aki a Cafe+Co kávéporhoz hozzájutott? Ha akad, hol szerezte?


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2018. júl. 23. 13:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Változó, hogy milyen kávét iszom, mindenre nyitott vagyok.


Itthon általában instant kávét szoktam inni, cukorral és tejjel.

De néha szoktam kávékrémesítővel vagy kávétejszínnel is inni, vagy csokival/kakaóval, mikor hogy.

Jacobs kávé van itthon általában, de ebben sem vagyok válogatós.


Napi 0-4 kávét iszom, változó. Ha hajnali 5-ig tanulok, akkor négyet is megiszom, de ha nem jut eszembe kávézni, akkor egyet sem.

2018. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
64%

Ha jót akartok, kenjétek ki Nutellával a poharat :D

Nálunk az egyik helyi cukrászda kínál ilyen cappucinot, vagy mit, és kipróbáltam otthon, nagyon jó! Csak annyi, hogy forróbb legyen az ital, akkor van igazán hatása :)

2018. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

# 22/22 Időpont tegnap 19:15

Az egész poharat vagy csak a tetejét? Ezt ki kell próbálnom! :)

2018. júl. 25. 08:40
 24/30 anonim ***** válasza:

Napi 2-3 kávét iszom. Cukor nélkül kevés tejszínnel, vagy hidegen minden nélkül.

Frissen őrölt kávéból főzöm, de ha kényeztető napra vágyom, akkor vaníliával főzöm. A szűrőbe, az alaposan tömörített őrölt kávé tetejére, teszek egy fél centis vaníliarúd darabot, és így főzöm le. Nagyon szeretem.

2018. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

A #22 válaszoló vagyok Kérdező!

A poharat/bögrét, annyira kend ki, ameddig a kávét öntöd, tehát az alját is.

Tehát, azt a felüleletet kend be, amit kávé fog borítani, a pohár alját is, teljesen. Persze nem kell centi vastagon, vékonyan szerintem elég:)

2018. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ki fogom próbálni mindenképp mert ez a Nutellás poharas verzió nagyon jól hangzik!
2018. júl. 25. 13:14
 27/30 anonim ***** válasza:
59%

A Nuttelas pohár ajánló vagyok!

Ne nekem köszönd, hanem a helyi cukrászdának :D náluk ittam ilyet, de akkor éljünk vele mi is :)

Remélem ízleni fog.

2018. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Otthon rendes főzött kávét iszom édesítővel és (mandula)tejjel. van Dolce Gusto kávéfőzőnk is, abból lungot szoktam inni néha, szintén édesítővel és tejjel. A tejeskávék a Dolce Gustoból nem igazán jöttek be. Az instant kávékból csak a Nescafet vagy a Jacobsot iszom meg nagy ritkán (régebben ezt ittam minden nap). A többit, különösen a 3 az 1-ben kávékat ki nem állhatom.

Kávézóban általában presszót iszom tejjel és cukorral, de szoktam cappuchinot is vagy flat white-ot.

2018. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nutellás kávé amúgy sok helyen van.


Szegeden legalábbis olyan 2-3 éve már biztosan. :D Vagy éppen Szegedről van szó?

Nekem különben nem volt semmi extra élmény.

2018. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Dupla eszpresszót iszom tej, cukor, minden nélkül, tehát "keserűn," szivarral, ebéd után. Nem gépezek, így otthon legfeljebb nescafé 3 in 1-t szoktam, ha édesanyám meglátogat (heti 1-3 alkalom).
2018. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!