Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Soha nem vagyok másnapos, miért?

Soha nem vagyok másnapos, miért?

Figyelt kérdés

Nem iszom túl gyakran, csak ha valami különleges alkalom van, például születésnap, buli, stb, ez általában 1-2 havonta történik meg, de ilyenkor általában nagyon sokat. Nem szoktam dolgokra emlékezni, a lábamon nem bírok állni, de mégsem vagyok SOHA másnapos bármennyit innák. Hogyhogy?

Általában vodkát, ritkábban kerítésszaggató házit, előbbit sörrel keverve, esetleg még néha bort iszom. Félreértés ne essék, ezzel nem dicsekedni szeretnék, nem méltó arra ;)


+1 kérdés:

Az ittasság melyik állapota az, amikor néhány percenként hanyattesek, 20 percnyi történésből (tehát amit csinálok az idő alatt) csak kettő-háromra emlékszem, és nem bírok segítség nélkül felállni.


2019. dec. 27. 02:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert még fiatal vagy. A filmszakadás szintű részegség se egy fokozat, személyenként változó, kinek mennyit kell hozzá inni, valakinek pl soha nincs ilyen.


+1 megjegyzés:

Ha ikes igét ragozol feltételes módban, akkor egyes szám első személyben mindig "nék" a vége.

(nincs olyan szó, hogy innák)

2019. dec. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az mi ha nem bírsz a lábadra állni és nem emlékszel dolgokra?

Akkor nem tudod a másnaposság fogalmát.

2019. dec. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Davandaa ***** válasza:
100%
Nem tudom miért van ez de én sem szoktam az lenni. Mondjuk én még ennél is ritkábban iszok. Nekem a kevés is megárt. De csak annyi hogy másnap nem emlékszem dolgokra de másnapos nem vagyok még a fejem sem szokott fájni.
2019. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

id. Latabár Kálmán:

"Lehet, TÁN sokat ittam, Lehet, TÁNtorgok, de részeg nem vagyok!"

.

"amikor néhány percenként hanyattesek ... és nem bírok segítség nélkül felállni."

Kérjed meg ivócimbijeidet, ne segítsenek felállni, ezzel megakadályozod a legközelebbi hanyatt esést!

2019. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Ember !! az is másnaposság ha nem emlékszel dolgokra !
2019. dec. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mit jelent, h sokat iszol?
2019. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

5-ösnek nincs igaza, a másnaposság nem az, hogy nem emlékszel dolgokra, hanem az, hogy fáj a fejed, hánysz, remegsz, fázol, kedvetlen vagy, nem kívánsz enni/inni stb


Amúgy lehet nem emlékszel rá, de lefekvés előtt 10 percig szívod a csapból magadba a vizet, én is ezt szoktam, másnap olyankor semmi bajom. A másnapot főleg az okozza, h az alkohol kihajtja a vizet az emberből.

2019. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Majd próbáld ki ugyanezt 30 éves korod fölött.
2019. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy "innák" de csak feltételes mód többes számban
2019. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

A másnaposság nem mindenkinél egyformán jelentkezik.

Van aki szédül, vagy hányingere van, remeg, rosszul van vagy éppen kihagy a memóriája.

Mert az emlékezet kiesés is a piától van és ez is másnaposság.

2019. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!