Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Soha nem vagyok másnapos, miért?

Soha nem vagyok másnapos, miért?

Figyelt kérdés

Nem iszom túl gyakran, csak ha valami különleges alkalom van, például születésnap, buli, stb, ez általában 1-2 havonta történik meg, de ilyenkor általában nagyon sokat. Nem szoktam dolgokra emlékezni, a lábamon nem bírok állni, de mégsem vagyok SOHA másnapos bármennyit innák. Hogyhogy?

Általában vodkát, ritkábban kerítésszaggató házit, előbbit sörrel keverve, esetleg még néha bort iszom. Félreértés ne essék, ezzel nem dicsekedni szeretnék, nem méltó arra ;)


+1 kérdés:

Az ittasság melyik állapota az, amikor néhány percenként hanyattesek, 20 percnyi történésből (tehát amit csinálok az idő alatt) csak kettő-háromra emlékszem, és nem bírok segítség nélkül felállni.


2019. dec. 27. 02:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem hallottam még olyat, hogy valakinek másnaposan kihagy a memóriája. Olyan van, h részegen kiesnek dolgok, de az nem másnaposság.
2019. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Tuti 30 alatt vagy :D nyugi, utána majd azt is megtudod milyen a harmadnap xD
2019. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár ember olyan hülyeséget írt ezzel az emlékezetes dologgal kapcsolatban. Aki iszik, nem azért nem emlékszik a dolgokra, mert elfelejti, hanem mert részegen nem fogod fel úgy a dolgokat.

Érdekes, hogy mikor elkezdtem iszogatni (15 éves korom környékén), akkor bármennyit ittam, másnap semmi bajom nem volt. Most, 3 év elteltével sokkal jobban megérzem a másnapot.

2019. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

A ragozásról annyit, hogy félénk így szokás mondani, mindenki így mondja, és így szoktuk meg.

2019. dec. 28. 03:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!