Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit lehet kezdeni egy rossz...

Mit lehet kezdeni egy rossz ízű, elrontott pálinkával?

Figyelt kérdés

Öregapámtól van,eléggé elrontotta, az íze is rossz, kerestem már egy-két koktél receptet a neten de azok mind minőségi pálinkákból készülnek,szóval nem tudom ebből mi lenne.Sajnos nem tudom mihez hasonlítani az ízét,simán rossz.Régóta főzi már az öreg és mindig finom de ez most borzalmas.Valami receptre lennék igazából kíváncsi,vagy, hogy van-e valami ami elveszi ezt a rossz ízt?Valakinek ha van saját tapasztalata ilyesmivel kapcsolatban annak is nagyon örülnék.Azt pl láttam,hogy mézest lehetne belőle valahogy kotyvasztani de azt nem igazán szereti nálunk senki.Jó lenne megmenteni valahogy mert egy viszonylag nagy mennyiségről van szó:D

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 28. 15:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél aromát a boltban és csinálj belőle likőrt. Meggy, keseru mandula, vanilia, bármi.
2019. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hú, sajnos még nem is hallottam ilyenről.Ez konkrétan alkoholhoz való aroma vagy valami más?Egy nagyobb üzletben melyik részen keressem?
2019. dec. 28. 15:42
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Próbáld ágyasozni, aszalt gyümölccsel.
2019. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerezz honvédségi gázálarc szűrőbetétet, és küldd át rajta.
2019. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Rossz, büdös pálinkából rossz, büdös likőr, vagy rossz, büdös ágyaspálinka lesz. Egy ismerősöm fagyálló szélvédőmosóként használta, de a kocsiban volt tőle iszonyú szag.
2019. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Fogalmam sincs hogy kell, aposom szokott ilyet csinalni, de sosem árulja el 😂 tesz bele vizet, cukrot meg rendes bolti aromat amiket a sutikbe szoktak. Azt általában ott van a pudingok meg sütőporok helyén. Probalj gugliban rakeresni vagy kisebb adagokkal kiserletezgetni!
2019. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nyomtam egy-egy zöldet mindenkinek.Megpróbálom az aromát is és az ágyasozást is habár az utóbbihoz több idő kell.Aztán majd kiderül,ha nagyon szar marad akkor kiöntöm,de remélem sikerül valamit kotyvasztani :D
2019. dec. 28. 16:03
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

Pl: [link]

De van sok jó recept. Én mézet, szegfűszeget, fahéjat és gyömbért szoktam tenni bele. Neten megtalálod az arányokat. Én is a kapott, nem túl jó pálinkákat szoktam feljavítani, és az ismerőseimnek nagyon ízlik.

2019. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Két hete kaptam 10 üveggel a szomszédtól.Néztem is, hogy mi fene,csak úgy? Aha,mikor megkóstoltam megértettem.Kevertem mindennel(barack,tonik,spirit),de semmi.Sütibe sem raknám,garantáltan rossz ízű lesz.Ismerősöm aszalt cuccokat rakott bele és elrakta pár évre,de attól csak egy kis gyümölcsös íze lett.Nem lehet vele semmit sem kezdeni.Max.elviszed egy buliba!
2019. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Ablaktisztításra kó
2019. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!