Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit lehet kezdeni egy rossz...

Mit lehet kezdeni egy rossz ízű, elrontott pálinkával?

Figyelt kérdés

Öregapámtól van,eléggé elrontotta, az íze is rossz, kerestem már egy-két koktél receptet a neten de azok mind minőségi pálinkákból készülnek,szóval nem tudom ebből mi lenne.Sajnos nem tudom mihez hasonlítani az ízét,simán rossz.Régóta főzi már az öreg és mindig finom de ez most borzalmas.Valami receptre lennék igazából kíváncsi,vagy, hogy van-e valami ami elveszi ezt a rossz ízt?Valakinek ha van saját tapasztalata ilyesmivel kapcsolatban annak is nagyon örülnék.Azt pl láttam,hogy mézest lehetne belőle valahogy kotyvasztani de azt nem igazán szereti nálunk senki.Jó lenne megmenteni valahogy mert egy viszonylag nagy mennyiségről van szó:D

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 28. 15:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Megiszod
2020. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Neeeee ne ne! Az életetekkel játszatok ha tele van metil alkohollal!

Ablaktisztítónak. Max...

Ne legyetek már idióták!

2020. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Phoney ***** válasza:
100%

tegnap 20:22

Ha életveszélyes metanoltartalma van, akkor az nem pálinka. Nem a rossz pálinkától vakulnak és halnak meg az emberek, hanem a lopott ipariszesztől. Ha ilyen veszélyes lenne a kontárul elkészített pálinka, akkor a szeszfőzés nem élte volna túl a történelmének első párszáz évét.


[link]

2020. febr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!