Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem olyan jó a berúgás...

Miért nem olyan jó a berúgás mint régen?

Figyelt kérdés

5 éve iszok, alkoholista nem vagyok. Az első 1-3 évben volt jó kedv, eufória, kedv mindenhez. Ma ha iszok akkor semmi hasonló. Érzem, hogy beüt és később meg elálmosodom.

24/f



2020. jún. 1. 16:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Örülök neki hogy megoldódott:))
2020. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ritkán szoktam inni de a 30-as éveimre nekem se esik már úgy mint régen.
2020. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem csak kevesebb kaját ettél, vagy fáradtabb voltál, azért ütött nagyobbat. én is a te véleményeden vagyok, 30 leszek idén, határozottan nem olyan mint 10 éve volt. viszont ha nem iszok egy hétig és megiszom azt amit előtte mondjuk 3 napig minden este lement gond nélkül, van hogy olyan szaggató fejfájással kelek másnap hogy gyógyszert kell bevenni pedig az ritka nálam. tényleg próbálna regenerálódni a szervezet. a máj meg tényleg csak úgy tud hogyha nullára csökkented, azt is jó hosszú időn keresztül. kár hogy a gyomor, hasnyálmirigy ilyeneket nem tudnak, azoakat is szépen eszegeti sajnos. nekem pl az olcsó bor csinált refluxot, vagyis biztos hogy szerepe volt benne, be kell látni hogy nem megy minden olyan vadul mint 18-20 évesen
2020. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor ki kéne valahogy bírnom 1-2 hónapig ivás nélkül, hogy regenerálódjak (csak nem fog menni :D)
2020. jún. 6. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!