Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mas is itelkezik egy berugas...

Mas is itelkezik egy berugas miatt a masik felett?

Figyelt kérdés

Meg voltam hivva egy osszejovetelre ami nagyon elegans volt. Csak nok voltunk, csinosan feloltozve egyik baratnom hazaba ami nagyon elegansan van berendezve antik butorok stb. Rendeltunk etel talakat stb. Ezt azert irom le hogy lassatok az alaphelyzetet, hogy ilyen "uri-tarsasag" volt. Mindenki egy pohar koktelt vagy bort iszogatott, na de en elotte semmit nem ettem az ehgyomorra meg megartott a koktel ami picit erosebb volt mint a tobbieke nem tudom miert. Aztan utana igy jokedvem lett tole ellazultam es megittam egy pohar bort is.

Na innentol sajnos rossz vege lett mert a bort a koktellal beereztem meg a kaja elott es a tobbiek nagy meglepodesere a vacsora kozbe is borozgattam sokat. Utana eltelt egy kis ido es raittam rovideket (a tobbiek az 1-2 pohar boron kivul nem is ittak semmit) es elvesztettem a fonalat.

Sajnos teljesen tonkrement az este elkezdtem tancolni enekelni, majd ledoltem a kanapera hogy aludjak de sikerult lehanynom az egeszet, majd a ferjemet kellett hivniuk, hogy vigyen haza, a ferjem es az egyik baratnom tamogatott az elmondasuk alapjan hogy egyenesen menjek.

Azota voltak piknikezni is, es elmentek kozosen kirandulni, de engem nem hivtak es nem ertem miert.

Mindenki hibazik es egy ilyenbol nem hiszem hogy akkora problemat kell keriteni. Termeszetesen bocsanatot kertem de mast nem tudok csinalni. Eletemben masodszor rugtam be de az elso meg 10 eve volt es nem utott meg akkor ennyire a pia.

Lehet nincs is szuksegem ilyen sznob bandara. Ti mit gondoltok?



2020. aug. 12. 23:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hogy ítélkezik vagy sem, ezt én nem tudom megítélni.

Az biztos, hogy én magam is úgy gondolom, hogy aki nem tudja, hogy hol a határ, mi az elég, az egy pohár alkoholos ital elfogyasztásánál álljon meg. És még spiccesre se igya magát, nemhogy a részegségig. Bizonyos társaságokban szeretik azokat az embereket, akik tudják hol a határ, meddig mehetnek el (bármiben). Ha ilyen társaságba lettél meghívva, és így mutatkoztál be, akkor nem fognak hívni többet.

2020. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!