Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért vannak lenézve az...

Miért vannak lenézve az olcsóbb pezsgők és borok?

Figyelt kérdés
Ha abból indulok ki, hogy otthon én még csak hasonló minőséget sem tudok produkálni, akkor ahhoz képest teljesen vállalható.

2021. jan. 1. 01:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Mert mások nem abból indulnak ki, hogy te milyen bort tudsz gyartani, hanem abból, hogy a termék mennyire finom. Ezek az olcsó borok rosszak. Kellemetlen érzés meginni.
2021. jan. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Drágábbra viszont nincs pénze mindenkinek, ha sajátot termel, akkor meg még rosszabb az eredmény és még egy csomó időt is elb.sz rá az ember.
2021. jan. 1. 01:35
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Egy termék minősége miért függene attól, hogy kik tudják kifizetni? A minőség nem külső tényezőktől függ hanem a termék saját tulahdonságaitól.


Attól, hogy te nem tudsz jó bort csinálni otthon, még van aki tud. Még versenyek is vannak erre.

2021. jan. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
És ez hol indok arra, hogy ezért le kell nézni az olcsó bolti termékeket? Pl. a műanyag dugós Törley teljesen jó nekünk, élvezetesnek is találom, ennek ellenére vannak, akik úgy lenéznek emiatt, hogy még én szégyellem magamat. Szerintem ez a hozzáállás szánalmas.
2021. jan. 1. 01:47
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

Ja...Neked a Törley az "olcsó"?

Akkor nem egy kategóriában gondolkodunk...

2021. jan. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

Törley nem egy jó pezsgő, kivéve az Excellence, az eléggé iható.

Mi idén beáldoztunk két üveg Dom Pérignonra mivel nagyon jól teljesítettek a cégeink. (nem felvágásból) Hát nem sokkal jobb a tavalyi 3-4000Ft/palack áron vett pezsgőnél. Inkább a márkát fizeted meg. Nyilván egy szakértő mást mondana.

Sosem szoktunk drága pezsgőt venni pedig megtehetnénk, kivéve most.

Nem mondom hogy a Törley-t nem lehet meginni, de ne nevezzük "jó" pezsgőnek, ha hozzádobsz egy ötszázast vagy egy ezrest sokkal jobbat kapsz és szerintem bárki megteheti magának hogy igyon szilveszterkor egy alsóközépkategóriás 2-3000ft-os jó pezsgőt...

2021. jan. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#5 Hát nem tudom, nekem kifejtették, hogy a műanyag dugós pezsgők mind ihatatlan sz.ok. (Törley műanyag dugós.)
2021. jan. 1. 03:07
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Én eddig csak mūanyag dugóssal találkoztam.Ezeknek a drágáknak már mibõl van?
2021. jan. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
#8: Parafa.
2021. jan. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
23%

Pezsgőt mindég a silány borból csinálták .

Mert a szénsavval sokat lehet javítani a bor minőségén.

Olyan mint a Coca-cola szénsav nélkül szinte ihatatlan lenne .

2021. jan. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!