Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért vannak lenézve az...

Miért vannak lenézve az olcsóbb pezsgők és borok?

Figyelt kérdés
Ha abból indulok ki, hogy otthon én még csak hasonló minőséget sem tudok produkálni, akkor ahhoz képest teljesen vállalható.

2021. jan. 1. 01:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%

"érdemes olvasgatni"


Ebben tévedsz. Ezeket nem érdemes.



"szerintem a kérdésből egyértelmű volt, hogy én nem a műborokra gondolok"


A kérdésed: "Miért vannak lenézve az olcsóbb pezsgők és borok?c

Ennek melyik része teszi egyértelművé, hogy nem a" műborokra" gondolsz?

2021. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Az a része, hogy "pezsgő" és "bor". A tablettás borok hamisítványok, én pedig valódi borról kérdeztem. Sajnálom, ha félreértetted.
2021. jan. 1. 18:23
 23/27 L.. István ***** válasza:
100%
Egy vépékópés mondta, hogy van egy terület amit ők csak Bormuda-háromszögnek hívnak. Csak nem eltűnnek a borok, hanem előkerülnek a semmiből. Talán a Soltvadkert-Kecel-Kiskunhalas rész, de már nem esküszöm meg rá.
2021. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Sokféle pezsgőt ittam már, de számomra az egyik legfinomabb a BB Spumante. Borból pedig a Varga pincészetes borok nagyon jók minőségileg is. 2029ben díjat is nyertek
2021. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
*2019ben
2021. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
sajnos aki egyszer ivott jót az tudni fogja hogy mi micsoda... de igen semmi köze hogy te mit tudsz produkálni
2021. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem azok is jók
2021. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!