Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez csak a közönségnek szóló...

Ez csak a közönségnek szóló túlzás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=hC8DdZIW6YY


Vagy lehet,hogy én vagyok igénytelen...Most bontottam meg egy ilyent és nem érzem ennyire borzasztónak.Undor nélkül meg lehet inni.



#sör #korsó #nem is olyan rossz
2021. ápr. 2. 20:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%

Hagyjad már a mindenhez is értő vinklert...

Vallási okokból tartja fenn a média, mint stahl-t, meg hagy ne soroljam ezeket a jött ment dilettáns bohócokat.

2021. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem ittam még ilyet, nem tudom hogy tényleg rossz-e, de ezt a palit inkább ne nézd mert hülye mint a segg. Én sok sörszakértővel beszéltem és mind egyhangúan azt mondták hogy ez egy idióta.
2021. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
61%
Akkor nem ittál még rendes sört, mert ezek a gyári vackok tényleg hányadékok. Itt nem csak a videóban szereplőre gondolok, hanem az összes sörre, amit boltban árulnak. Egyszer javaslom, hogy térjetek be egy osztrák sörfőzdébe, utána meg sem fogjátok tudni inni ezeket a bóvli sz.rokat. Én szóltam előre.
2021. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

3



Oké aláírom nem vagyok szakértő, ínyenc.Csak jól esik néha pár korsóval.De azért azt a kijelentést túlzásnak érzem,hogy minden boltban kapható sör fekália.Szerinted mondjuk a Pilsner Urquell sz.r. vagy az Edelweiss (az meg még ráadásul osztrák is)?

2021. ápr. 3. 03:27
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
2 vagyok. Egyetértek azzal amit 3 mond. Magyarországon nem nagyon érdemes 300-400 Ftnál kevesebbet költeni sörre mert abból tuti hogy ki van spórolva valami a tömeggyártás miatt. Nemrég olvastam egy cikket amiben a Dreher sörgyár azzal büszkélkedett hogy ők a végleges ár 4%-át költik csak alapanyagra, magyarul azon spórolnak a legtöbbet. Én meg nem innám egyik ilyen 200 Ftos szart se. Keress inkább kisebb főzdék söreit, csak ezeket nem olyan sok helyen kapni. Vannak már nagyon jók.
2021. ápr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Ha sok ilyen junk foodot eszel/iszol, akkor nem fogod észrevenni az ízbeli eltéréseket - a nagyon jó és nagyon rossz termékeket -, mert eltompulnak az érzékeid. Hozzászoksz a természetellenes aromákhoz, az édességhez, túltelítettséghez. Ha valaki megkóstolt már pár száz sört a skála mindkét végletéről, akkor annak jóhiszeműen adjuk meg a bizalmat, hogy jobban tudja milyen a jófajta, mint az, aki világ életében csak az olcsókat itta.
2021. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

"Szerinted mondjuk a Pilsner Urquell sz.r. vagy az Edelweiss (az meg még ráadásul osztrák is)?"


Igen, az. Sajnos.

2021. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Méregdrága kézműves,kisüzemi söröket tényleg nem ittam.Biztos jók csak nekem az áruk nem az.Legalábbis ahhoz nem,hogy több korsóval is fogyasszon az ember belőlük.

Olyan maximum 300 forintig veszek sört annál drágábbat ritkán.

Persze ha valaki tud valami jó kisüzemi,kézműves sert ami ilyen árban mozog fél literes kiszerelésben és széles körben elérhető,akkor azt szívesen fogyasztanám.De tartok tőle hogy ilyen nincs.

Addig maradnak a Pilsner Urquell, Staropramen Granát és egyéb sz.rok.

2021. ápr. 3. 17:33
 9/31 anonim ***** válasza:
Valóban nincs ilyen. Én éppen ezért nem iszok sört (ezt nem mondtam). Inkább alkalmanként egy jó bor vagy szesz helyette, azokat be lehet szerezni bárhonnan. A történethez hozzá tartozik az is, hogy szerintem sokan a sört nem az ízéért isszák, hanem hogy kicsit berúgjanak. Arra pont jó, mert olcsó, alacsony az alkoholtartalma.
2021. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

9


Nekem például a már említett Pilsner Urquell, Staropramen Granát kifejezetten ízlik.

2021. ápr. 3. 18:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!