Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez csak a közönségnek szóló...

Ez csak a közönségnek szóló túlzás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=hC8DdZIW6YY


Vagy lehet,hogy én vagyok igénytelen...Most bontottam meg egy ilyent és nem érzem ennyire borzasztónak.Undor nélkül meg lehet inni.



#sör #korsó #nem is olyan rossz
2021. ápr. 2. 20:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
én is az a véglet vagyok aki túl sokat fogyaszt az olcsóból, így kevésbé tűnik fel ha valami esetleg különösen rossz lenne. onnan tudom, mert Robi a legrosszabbra értékelte a Donnert a Pennyből és én emlékszem hogy próbáltam már régen olyat és simán lement az is, nem tartottam különösen rossznak. sőt, inkább azok csúsznak jobban amit ő és talán a jobban hozzáértők "vizesnek" találnak, szóval kevésbé karakteres. gondolom azért is vannak tömeggyártásban mert nagy réteg lehet olyan mint én hogy gagyibbakat is megiszogatják, sőt inkább azokat, anyagi okok miatt pl. itt aztán nem az fog dominálni mennyire érződik ki a komló, vagy mik a hibái, ez csak egy sör.
2021. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%
Wrinkler egy szórakoztató sör vlogger, az ilyenek mindig játszák magukat valamennyire, hiszen erre épül a csatorna. Ha ezt észben tartod, meg hogy van egy rakat sponzorált videója, ahol érezhetően virágnyelven fogalmaz, akkor lehet élvezni a videóit.
2021. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
7%

"Akkor nem ittál még rendes sört, mert ezek a gyári vackok tényleg hányadékok. Itt nem csak a videóban szereplőre gondolok, hanem az összes sörre, amit boltban árulnak. Egyszer javaslom, hogy térjetek be egy osztrák sörfőzdébe, utána meg sem fogjátok tudni inni ezeket a bóvli sz.rokat. Én szóltam előre."

Na megjöttek az ügyeletes sznobok. Miért kell lehányadékozni azért egy italt, mert a te kifinomult, hiperszuper kézműves sörökhöz szokott sznob ízlésedet nem elégíti ki? Ha ugyanezt valami tudományos nevű cseh kézművesfőzde palackjában árulnák tripla áron meg lennél őrülve érte. És egyébként ha egyszer be is térünk egy osztrák sörfőzdébe, akkor utána hogy vitelezzük ki azt, hogy onnan minden péntek estére importáljunk magunknak sört literenként kétezerért? Jó lenne ha az ügyeletes y Azvedo úr megértené, hogy ezeket a "bolti" söröket nem a kulináris élvezetek miatt isszuk, hanem mert 1. jól esik egy hosszú munkanap után (a stílusodból lejön hogy te nem tudod mi az) 2. be akarunk alapozni buli előtt 3. a meccsnézéshez hozzá tartozik (ahogy a szotyi is)

2021. ápr. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
68%
Szóval aki nem éri be a mindennapos olcsó szarral hanem nyitott a minőségre is az egyből sznob.
2021. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
61%
#14: Szövegértés ne megy. Nem azzal van a baj hogy mit iszik, hanem hogy az egyszerű bolti söröket hányadéknak nevezi. Ha annyit írt volna hogy azokat nem szereti, egy szót sem szólnék.
2021. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
92%

És aki sznob és ad magára az nem ismeri a munka fogalmát... érdekes következtetések 🤔

🤦‍♂️

2021. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
89%
Mert valóban hányadék, legalábbis annak aki tudja milyen a jó sör. Véleményhez meg mindenkinek joga van.
2021. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
9%

#17. Szerintem meg te vagy a hányadék, legalábbis annak aki tudja milyen egy értelmes ember. A véleményemhez jogom van.

#16: A stílusából látszik hogy soha nem dolgozott, csak anyuci pénzét szórja.

2021. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
57%
Igen pont így nyilvánul meg egy értelmes ember 😂😂😂 szokásos gyakori szint...
2021. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
9%
#19. Igen, mert az a kultúra magasiskolája, amit ti eltarott sznobok itt műveltek. Nem vagytok ti különbek attól, hogy drága sörbe magyarázzátok bele, hogy mennyire jó az. Tudod van akinek jó a bolti "hányadék" is , mert nincs rászorulva hogy kompenzáljon valamit.
2021. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!