Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez csak a közönségnek szóló...

Ez csak a közönségnek szóló túlzás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=hC8DdZIW6YY


Vagy lehet,hogy én vagyok igénytelen...Most bontottam meg egy ilyent és nem érzem ennyire borzasztónak.Undor nélkül meg lehet inni.



#sör #korsó #nem is olyan rossz
2021. ápr. 2. 20:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
"Kolléga". Ön vett már részt sörkóstolón? Borkóstolón esetleg? Pálinkáson? Na hát akkor, ne ossza itt az eszet. Ön gondolom a kínai hamisítványoknál is kikérné, hogy az nem sz.r, mert van aki megveszi... Tényszerűen írtam le, hogy a bolti sörök nem jók, nem értem miért kell ezen vitatkozni.
2021. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
bolti söröknél is van olyanja Winkler úrnak amit jó "ivósörnek" tart, nem tudom hogy rosszra használnak-e ilyet, vagy az miféle kategória a hóhoz képest
2021. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
*jóhoz
2021. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
57%
#22. Ivósör (a winkler értelmezésében) az ami arra jó hogy berúgjál tőle, és annyira nem rossz hogy elhányd magad. Szóval az, amiből tizennégyet iszol meg hogy lerészegedj, és nem az ízéért iszod.
2021. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
20: eltartott sznobok? 😂 Ezt te honnan szedted? Vagy azt hogy kompenzálnom kéne bármit? Belelátsz az emberek életébe kommentek alapján vagy mi? 🤣 Kicsit sokat variálsz meg személyeskedsz itt névtelenül az interneten anélkül hogy tudnál bármit az adott témáról. Nyilvánvalóan semmit nem tudsz szóval nem is értem minek kellett beleokoskodni a témába. Nem lehet hogy te próbálsz valamit kompenzálni? Csak ezúttal nem jött össze mert csak azt sikerült bebizonyítanod hogy egy idióta barom vagy 😂
2021. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
57%
#25: Vége a hosszú hétvégének, mehetsz vissza a kisiskolába öcsi.
2021. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Köszi de péntekig szabadnapos vagyok :D iszok is valami jó drága sört apám pénzéből 😂😂😂
2021. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
57%
Te még jó sok évig szabadnapos vagy, amíg meg nem lesz a 8 általános.
2021. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
64%
nehogymár itt is egymásnak feszüljetek :D én sem veszek meg drága söröket, de néha elnézem Winklert mennyire nem tolerál valamit. ízlés kérdése
2021. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
68%

Igen, ez a közönségnek szóló túlzás. Bírom Winklert, jól csinálja, viszont néha elmegy a vicces kategóriába. Egyes söröket érezhetően szponzor miatt húz fel, másokat meg csak azért ekéz, mert neki nem ízlenek, DE nem ízhibákról vagy ilyesmikről beszél.


Royal Hellest egy ismerősnél ittam, folyton ezt tolta. Mert olcsó. A dobozos nagyon vizes, jellegtelen, enyhén savanykás. Nem jó sör, de azért nem is halálos. Tényleg az alsó kategória és ha jól rémlik, akkor kukoricadarás is volt a dobozos. (Most fogalmam sincs, hogy van e benne.)

A nagy csavar meg itt jön: Simán ihatóbb volt, mint a Soproni Búza. Azt nem bírtam meginni és több ismerősöm szintén így járt. Egyszerűen egy émelyítő, szétcukrozott valami volt. Na, az bőven rosszabb volt, mint az itt szidott RH.


És még egy csavar: Egy közeli italkerbe beszoktam nézni és ott találtam belőle üvegest. 120 forint környékén. Megvettem és meglepődtem otthon. Kifejezetten jó sör íze volt. Vizes, tényleg, viszont mögötte érezni lehetett a komlót és nem volt benne kukoricadara. 130 forintért mit lehet kapni? Ahhoz az árhoz képest konkrétan egy főnyeremény volt!


Az meg tény, hogy létrejött itthon (is) egy sörsznob réteg. Jó pár hazai és külföldi kézműves meg nem kézműves sört is ittam már. Olcsót és drágát is. Ettől függetlenül egy ugyanúgy iszok Dreher Goldot vagy Starot. Közel sem olyan rosszak meg színvonaltalanok, mint ahogy páran beállítják. Sörök, sör ízzel. Nem csak az ilyen-olyan egyéb anyaggal összekevert IPÁ-k a sörök ám. És a kézművessé sem egyenlő a jó ízzel. Ittam már kézművesek közül is olyanokat, amik egyszerűen gagyik voltak vagy épp teljesen átlagosak és simán a 200 forintos kategóriát hozták csak.


Az a baj, hogy páran nem tudják a helyén kezelni a dolgokat. Kb. azt a szintet csinálja pár ember, mint amikor valaki egy laza irodai munkához keres számítógépet, majd pár túlbuzgó gamer megmondja neki, hogy vegyen bele fél millás videókártyát, mert anélkül nem is számítógép.

Vannak olcsó és drága sörök. Más bennük az anyag, más az íz. (Már, amikor.) Ettől még az olcsóbb nem feltétlenül rossz és a drágább sem feltétlenül jó. Továbbá nem is mind megy minden alkalomhoz vagy hangulathoz. Egy kinti nyári melónál mondjuk, eddig egy ismerősöm sem akart erős belga söröket inni, hiába szeretik őket...

2021. ápr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!