Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha az esti buli végére zavaros...

Ha az esti buli végére zavarosan emlékszem, akkor részeg voltam?

Figyelt kérdés

Vannak részek, amik kimaradtak. Pl nem tudom, hogyan került oda a srác, akivel táncoltam, de hazamenetelre tisztán emlékszem. A zenét kezdtem még kevésbé hallani, érzékelni.


Egyáltalán mikortól számít valaki részegnek?



2021. szept. 6. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha fogyasztottál alkoholt, akkor még az is elképzelhető, de ha nem vagy hozzászokva, akkor akár el is álmosodhattál lerészegedés nélkül is. Az alkohol fogyasztás hatására bekövetkező tudatmódosulásnak több fázisa van, ezek orvosilag definiáltak, a részegség a teljes tudatvesztés állapota.
2021. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy bedrogoztak

Én èletemben nem voltam még úgy részeg, hogy ne emlékeztem volna rá, hogy mit csináltam.

Sôt olyan buli is volt, ahol kb 3,5 dl vodka után 5 perc alatt ki kellett annyira józanodjak, hogy egy csajt bevágjak a zuhany alá, feltakarítsak utána, megitassam vízzel, takarítsak utána újra, és 40 percig figyeljem, hogy nem fullad-e bele a hányásba… aztán megidtam a maradék vodka 3/4-ét…

2021. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*megittam
2021. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg az voltál. Sztem ha kicsit szédelegsz már az is enyhe részegség
2021. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2. attól hogy ezeket megcsináltad ami példaértékű, nyilván nem józanodtál ki 3,5 deci vodkától 5 perc után, mivel annak a hatása kb. fél óra múlva teljesedett ki, max jobban odafigyeltél mit csinálsz és kevésbé tűnt fel hogy közben azért üt
2021. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző, szövegértés: “annyira” ;)


Amúgy meg a 3,5 dl vodkát a megelőző 1,5 órában ittam, nem egy húzásra előtte, részeg voltam, de az adrenalin meg a vérnyomás segített ;)… meg az, hogy a kb 30 fős társaságból a színjózan tagok csak a szájukat tátották jól felbæszta az agyam

2021. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A részegségnek van több fázisa.Az enyhe tántorgás is az meg a földön fetrengő saját szarjában és húgyában fetrengő ember is.Te szerintem erősen spicces voltál.
2021. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!