Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen érzés berúgni?

Milyen érzés berúgni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, eddig még nem ittam alkoholt, egyszer megkósoltam, ennyi. Hétvégén lesz egy szülinapi buli, ahol lesz pezsgő meg több fajta ital, és ki akarom próbálni. Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen érzés? Mi a különbség józan állapot között? Meg az is érdekelne, mennyit ihatok, mert elég sovány vagyok és azt hallottam úgy jobban üt, de én nem akarok olyan nagyon részeg lenni. Köszi!

2022. jan. 11. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Csak annyi kérdésem van, hogy melyik nyomorék nem bír magával? Könyörgöm, egy 16 éves lányról beszélünk. Nem kell itt ijeszgetni, hogy ki fogja a bugyiját tisztába tenni stb. Hagyjuk már ezeket a nem ideillő, gyerekes megszólalásokat. Otthon anyuci, apuci majd elmondja tisztességesen a bulik veszélyeit, nem kell ilyen gyökerek hülyeségére figyelni. Jelentem az összes ilyet. Főleg nem az ételek, italok kategóriájába valók ezek a megszólalások, mivel ezt 14 éven felüliek is használják, míg a másikat "elvileg" 18 év felettiek.

Ha nem tudsz érdemi választ adni, akkor menj át egy másik releváns kategóriaba a szexuális frusztrációdat kiélni te szerencsés! És ki volt?! Szerencsére Tigris444... Gratulálok.

#1voltam..

2022. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szédülsz, hányingered van, nehezen formálod a szavakat, fejet, végtagokat nehéz irányítani, nagyon megnő a reakcióidő (reflexek). Ezen kívül kiszáradást okoz az alkohol: szájszárazság, illetve következő nap másnaposság (az agy dehidratációja). Az alkohol értágító hatású, kimelegedsz tőle. Röviden ez a részegség.


1-2 deci pezsgőtől viszont még nem rúgsz be. Érezni fogsz egy kis melegséget, nagyjából ennyi a hatása.

Töményet ne igyál, mert egy-két nyeletben annyi alkohol van, mint egy pohár pezsgőben (vagy borban), könnyen túladagolod.

2022. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Senior Séf ***** válasza:
36%
Egy ÉRZÉST csak annak lehet lefesteni, aki maga is átélte már azt.
2022. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!