Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen röviditalt igyak?

Milyen röviditalt igyak?

Figyelt kérdés

A sört nem bírom, valahogy elfog a hányinger minden kóstoláskor, főként az utóíze miatt. Vodkából nagyon sokat kell innom ahhoz hogy rendesen berúgjak viszont hányni se tudok tőle. A pálinka hatása megfelel, csak a páleszos bulik végén mindig kitaccsolok, valszeg gyenge a gyomrom hozzá.

Mit igyak aminek erős hatása van (értsd: könnyű berúgni tőle) de nem sanyargatja a gyomrot, vagyis a többihez képest nem annyira?



2022. márc. 25. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Kényszert érzel arra, hogy igyál? Abszintot.
2022. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Fröccsöt.


Egyébként miért kell berúgni? Nem elég jól érezni magad?

2022. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Vodkátol nem hánysz de a pálinkátol igen, az azt jelenti, hogy a pálinkád nagyon szar minöségü. Tele van minden mérgezö dologgal. Keress rendes, szakértö által készitett pálinkát!!!
2022. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
48%
Finomat.
2022. márc. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
3-ashoz csatlakozok, házipálinka, 52, 55 fokos, tiszta gyümölcslé:), ne fütyülős és társai ilyen-olyan bolti vacak. Jóféle viszki is játszik.
2022. márc. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Most erjed a 8% körüli házisöröm. Vélhetően elég könnyen iható lesz, és már a komlózottság miatt is kevesebbtől megáll az idő, mint amennyit a % alapján sejtene az ember.
2022. márc. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Kérlek szépen 72-es Tátrateát tudom ajánlani. Finom, itatja magát, és nagyon durván be lehet tőle rúgni. Sajnos tapasztalat :D Egyszer egy szülinapi bulin Tátratea meg Abszint volt, megittam párat mindkettőből és azt se tudtam hol vagyok. De ez már pár éve volt, azóta próbálok mértékletes lenni, és annyit iszok, hogy k*rvajól érezzem magam, de azért még észnél legyek. Neked is ezt javaslom.
2022. márc. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha a vodka bevált akkor azt.Egy kis csavarral.Bár nem tudom mi a nagyon sok belőle neked..Legyen mondjuk fél liter.Akkor 4 deci magában.És mivel a sör nem játszik nálad: A maradékot meg elfogyasztod egy korsóba kitöltve és felöntve jó szénsavas szódával vagy ásványvízzel.Ízesíteni is lehet pl. citrommal, málnaszörppel.
2022. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Igyál fényt, abból nagyon be lehet marni már annyitól is, ami még nem bántja a gyomrodat!
2022. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

Csatlakozom a #2-eshez, minek berúgni? Én 2-3 alkalommal is közel jártam hozzá, de abszolút nem hiányzik többé, egyszer hánytam is, de máskor is olyan sz*rul voltam tőle...

A spicces állapot miért nem elég, de komolyan? Teljesen tudatodnál maradsz, jól érzed magad, felszabadult vagy, de az a szédelgős-mámoros állapot nagyon jó érzés, és másnap sincs gond: nem fáj a fejed, és emlékszel mindenre!

2022. márc. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!