Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Érdemes megtapasztalnom...

Érdemes megtapasztalnom milyen érzés olyan részegnek lenni, hogy ne tudjak egyenesen menni?

Figyelt kérdés

Még sose voltam annyira részeg, hogy ez bekövetkezzen, eddig csak addig mentem el, hogy jól érezzem magam, röhögjek mindenen,...


De úgy érdekelne, hogy mit érez ilyenkor az ember, hogy nem tud megtenni 5- lépést, anélkül, hogy el ne szédülne.

Gondolom olyasmi érzés, mint amikor szédül az ember.


Kérdeztem pár embert, sokan azt mondják kuva szar h nem tudsz menni, de vicces érzés.


De mennyire nagy dolog? Megéri egyszer megtapasztalni vagy szar dolog?


2012. febr. 17. 19:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap úgy jöttem haza xdd...igazából nekem olyan tök természetesenk tűnt (azért tudtam magamról) de mégis valahol tényleg vicces. Milyen érzés? Háát....forogj körbe gyorsan fél percig, aztán próbálj meg egyenesen menni.
2014. okt. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!