Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem mindenki kötekedős agressz...

Nem mindenki kötekedős agresszív állat, ha részeg?

Figyelt kérdés

Én eddig azért nem ittam, mert csak ilyeneket láttam a rokonságba, a ismeretségi körömbe, hogy ha ivott, kötözködött, beszólt, hogy kinek képzelem én magam, meg agrewsszivitás volt.


És amikor én kipróbáltam, hogy na milyen részegnek lenni, arra jöttem rá, hogy nekem semmi ilyen nem volt. Nincs kedvem senkinek beszólni, senkit megverni, senkit leszólni.

Ez normális dolog?

Csak én jártam eddig rossz helyen?


2012. febr. 17. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én békés, szunyókálós részeg vagyok
2012. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindenki. Én pl sokkal barátságosabbá válok és röhögök.
2012. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én ha részeg vagyok a padlón fetrengve röhögök azon, hogy a másik mennyire berúgott aztán mindenkit elnevezek (olyan neveket adok, hogy pl ő a kapitány, a másik a király, stb) aztán megyek a csajokhoz :DD Ami fura nálam, hogy még full beb@szva is tudok józanul gondolkodni o.O
2012. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Vannak, akik agresszívek lesznek, de azok egyébként is azok, csak józanul megelégszenek a passzív agresszióval, bunkósággal, agresszív gondolatokkal.

Úgyhogy józanul is szívesen leszólnának, megvernének valakit, csak akkor elfojtják, vagy a tudatalattiba süllyesztik.


Én csak néhány részegen kötekedő embert ismerek, de mondjuk az egyik józanul is mindenkit lecsesz, a másik egész nap halál nyugodtan beszél, nem foglalkozik vele, ha csesztetik a haverjai, és látszólag magasról tesz rá, de amikor részeg, akkor rendőrt kell hívni, különben szétrugdos valamit, vagy ha rosszabb kedvében van, akkor egy cigányt.

De olyanokat is ismerek, akik józanul megpróbálnak alfahímnek, erkölcsbírónak, mindenkinél kritikusabbnak látszani és az egész világot kioktatni, de részegen olyanok lesznek, mint a kedves macik.

Én részegen mindenen meglepődök, meg elvarázsol. Egyszer másfél óráig néztek egy 3D-s disney poharat, amit ha forgattam, akkor tigris integetett. Meg a szokásosnál is viccesebbnek tűnnek az ugrálva közlekedő kismadarak, meg mindenkit agyonölelgetnék, ami sokszor nem jön össze, mert az esetek 80%ban teljesen egyedül iszok, vagy legalábbis nem társaságban (sörözőben egyedül), és ha nem jön össze, akkor szomorú leszek, és ennyi.

2013. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
én sem vagyok az az agresszív részeg fajta, mindenkinek szerelmet vallottam de legfőbbképpen a legjobb barátomnak képes vagyok mindent elmondani hogy ki tetszik vagy kit utálok a legjobban stb. azóta kerülöm a berúgást főleg az osztálytársaim előtt mert hetekig szivattak emiatt
2014. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Belőlem a hangulat hozza elő. Van mikor tök jól bulizok meg táncolok ezerrel, de van sajnos hogy nem vagyok túl kedves. Ennek nem nagyon szoktam örülni és szerencsére nem is sűrűn jön elő, mondjuk ha keverem akkor van hogy előtör. De másnap piszkosul bánom, nem szeretek másokat megbántani sem másokat megrémíteni. Ha rossz a kedvem vagy eleve feszült vagyok inkább kerülöm az italt.
2014. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
47%
Ez az "amilyen az ember részegen olyan ő" ez baromság. mármint van igazság benne de nem teljesen igaz, ugyanis ha megnézed a képkiesés effektet pl. ott nem képkiesés van ténylegesen hanem az agyad nem is rögzít hosszútávú memóriába csak rövidbe ami ösztönös (pont mint az állatoknál) ezért gyakorlatilag random tényezők és idegi hatások alapján működik az adott részegünk amibe beletartozik 1. Környezet 2.hangulat(alaphangulat zene stb...) 3. részeg emberünk személyisége/idegrendszere és még sok más de ezek a legfontosabbak szóval teszem azt van egy full egészséges emberünk aki tök jó fej nyugodt és békés de részegen balhés az nem feltétlen azért van mert "józanul" elfojtja pl van hogy én is török zúzok részegen egyébként. de ennek oka hogy van egy bizonyos génünk ami alkohollal keveredve valahogy reagál a fenti pontokban leírtak alapján. és van akinél ez a cucc túlműködik mert mégis csak mérgezed magad amire a szervezet reagálni próbál , ilyenkor memória az meghal és az embernek maradtak az ösztönei ha maradnak az ösztönök és egy mérgezett állapotban vagy akkor az már egy feszültségpont a szervezetnek főleg ha alapból vannak pl elfojtott érzéseid mert mondjuk alapból csendes vagy és nem szeretsz vagy nincs kivel ilyenekről beszélgetned akkor nem maga az agressziód fojtod el hanem BÁRMILYEN érzelmek elfojtása feszültséget termel részegen pedig az önkontroll megbukik az adott gén pedig túlműködik így tudatos én kikapcsol bejön az ösztön én ami már képtelen a dolgok irányítására ettől feszült és totál baromságokat fog csinálni (pl megtámad egy ajtót mert bezárva érzi magát vagy megver valakit mert feszültnek érzi magát attól hogy lát egy tudja a tököm színű pólót :D ) remélem érthetően sikerült fogalmaznom :)
2015. márc. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!