Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha részeg a barátotok agresszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részeg a barátotok agresszív? Ütött már meg? Ha igen, mit tettetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 17:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Fura dolog ez. Én, ha részeg vagyok, kedvesebb vagyok, ölelgetősebb, épp az ellenkezője. De a való életben meg elég hűvös.
2009. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hát én pont fordítva kapom :S:S
2009. dec. 2. 17:34
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A párom alig iszik, és nagyon ritkán.Olyankor pedig vigyorog és sokat beszél. Szerencsére. Soha nem ütne meg. Ha mégis megtenné: kirúgnám. A megcsalás után ez a másik dolog nekem,ami azonnali szakítást vonna maga után. Főleg,ha ok nélkül ütne meg. Volt egy barátom régen, aki berúgott, beszólt neki egy barátnőm, a srác meg lazán pofán verte. Mondanom se kell, kirúgtam..ha a barátnőmet megütötte,engem is megütne..és különben is,hogy jött ő ehhez? Mindegy,annak már vége. Nem az erőszak a megoldás. (egyébként csak így zárójelben megjegyzem, láttam már olyan női hisztit, meg hallottam olyan tettet, aminél már én is megütöttem volna a nőt..tehát nem mondom azt, hogy nem érdemli meg valamelyik nő..de ez az én szerény véleményem).

21/L

2009. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ha a pasim részeg lenne és megverne, alap, h otthagynám, mert ez nem normális...amúgy ezt rendszeresen megteszi veled?...ha igen, akkor mért nem hagytad már ott? nem értem a nőket...mert ha rendszeresen megteszi...akkor valószínűleg a tudatában van ennek...ás le se sz*rja...nem érdemled meg őt...habár...ha így tűröd, akkor talán neked mégiscsak ilyen pasi jár :)
2009. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem az... van egy fokozat, amikor "szeretlek cica, sose szerettem még így senkit" meg hasonló szépeket mondogat, ezután jópár felessel meg sörrel/borral pedig a "jajderészeg" vagyok jön. :D De h agresszív lenne, áh. :)
2009. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%

Én már azért otthagynám mert iszik. Ha lány lennék.

Ki az marha aki piál? Ha saját magával nem törődik miért pont veled törődne?

2009. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

2 év alatt pár pofon meg egysmás, de tegnap betelt a pohár és jól összevesztünk

Csakhogy ő tőle nem könnyű megszabadulni :S

de beleuntam

Részeg és mindig én vagyoka hibás midenért

2009. dec. 2. 17:40
 8/28 anonim ***** válasza:
17:40-es, miért baj az ha párszor iszik valaki? Itt szerintem szó nem volt arról, hogy rendszeresen inna... de néha miért ne lehetne? :)
2009. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
engem se zavar ha iszik néha, hisz fiatal, bulizzon,menjen a barátaival nyugodtan
2009. dec. 2. 17:42
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Egyszer előfordult úgy tökönrúgtam hogy utána még a lábam is megfájdult,nem sokmindenre emlékezett abbol az éjszakából de erre igen mert még reggel is érezte azóta nem iszik ha velem van,és annyi bocsánatkérős levelet,telefont,...stb-t még soha nem kaptam.
2009. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!