Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nincs valami jó módszeretek a...

Nincs valami jó módszeretek a gyors kijózanodásra?

Figyelt kérdés
hétvégén buliba mennék és még éjjel hazajövök és arra ki kéne józanodnom:D nincs valami hatásos módszer erre?

2012. jún. 22. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne rúgj be. :) Ez az egyetlen. Azt szokták mondani, hogy az alkohol kb. 8 óra alatt tisztul ki a szervezetből. De persze ha benyomsz éjfélkor fél üveg töményet, akkor reggel 8ra nem fogsz kijózanodni, hiszen az csak órák múltán szívódik fel és onnantól számított 8 óra.


De egyébként ha korán berúgsz jó gyorsan, utána meghánytatod magad egyből, még mielőtt felszívódott volna, utána eszel és iszol sok vizet, akkor nem leszel részeg. Persze ennek semmi értelme nincs.


Igazából ha be akarsz rúgni, akkor nem fogsz kijózanodni csak másnapra, legfeljebb.

2012. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hányni nem szoktam soha:D de multkor kijózanodtam fél óra alatt pedig megittam jósok töményet..csak nem tudom csináltam
2012. jún. 22. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
lefekvés előtt jó sok víz, c-vitamin.. vagyis másnaposságra ezt szokták ajánlani, vmit csak segít.
2012. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ez a vagányság, hogy berúgsz? a bulizás egyenlő a berúgással? én befognám a pofámat, a berúgnék, vagy berúgni készülnék...nemhogy még kérdést tegyek fel...nem attól leszel menő, ha berúgsz..
2012. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne igyál töményet csak mondjuk sör meg boroskóla meg ilyenek. ÉS abból se sokat épp annyit, hogy jólérezd magad, nem kell leinni magadat az nem jó móka.
2012. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de az nem hat..mármint hogy de gondoljátok hogy valami alkesz vagyok de elég ilyen visszahúzódóbb vagyok és hogy egyáltalán meg merjek szólalni ahhoz kell egy két tömény
2012. jún. 22. 23:43
 7/7 valaki : ***** válasza:
A másnapod állítólag könnyebb lesz,ha sok vizet iszol. (nem tapasztalatból tudom,a védőnő mondta :D )
2012. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!