Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortára szeretnék valahogyan...

Tortára szeretnék valahogyan szivárványt állítani (nem rajzolni/fektetni), van valami működőképes módszeretek erre?

Figyelt kérdés

Megnézegettem egy csomó képet a neten, láttam hogy hosszúkás színes gumicukrot tűznek meghajlítva fogpiszkálóval, de pl nem tudom, lehet-e itthon ilyet kapni?

Ha marcipánból hajlítok, akkor netmom megtartaná-e az alap?

Szerintetek?


2012. jún. 1. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Így biztos megáll!:)

2012. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy másik,ez még szebb.:) Szerintem pár nappal hamarabb kell elkészíteni, hogy fektetve száradjon kicsit és akkor szépen megáll a tortán. Én is szivárvány tortát készülök sütni hamarosan egy leányzó ballagására, sok sikert nekünk.:)

2012. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!!

a második különösen tetszik... csak az a baj, hogy én nem tudok angolul és így fogalmam sincs, hogy miből/*hogyan késztették

szépséges képeket én is találtam, csak épp a technikai problémák miatt törpölök :S

nekem MyLittlePony-s tortára kellene... :)

2012. jún. 1. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan nincs hozzávaló írva. Szerintem sima marcipánmasszát színezz ételfestékkel, vagy eleve színessel dolgozz. Én is pár nappal korábban csinálnám meg, mint fentebb is írták. Sok sikert! :)
2012. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és a marcipánt hogyan állod bele az alapba?
2012. jún. 2. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!