Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet, h a férfiak...

Hogy lehet, h a férfiak szinte kivétel nélkül szeretik a sört?

Figyelt kérdés
Mert szerintem borzalmas íze van a sima sörnek, és elég nehéz elképzelni, h az meg tudják inni. Meg nem egyszer voltam férfi ismerőseimmel szórakozni, volt hogy ilyen 1-2 literes korsóba kérték...
2012. aug. 8. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10 neked igen, de attól nem azt jelenti, hogy szr
2012. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
De, azt jelenti.
2012. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Melegben szerintem nem igazán ihatók a pepsi, fanta és társai a sör kesernyés íze jobban oltja a szomjat. A benne lévő alkoholtól oldottabb lessz a hangulat mindenki könnyebben beszél és ezáltal közösségformáló ereje is van. A sörözéshez pedig kötődik ez a gondolat hogy meló után mindenki elengedi magát valami lazaság féle pl főnök és beosztott jobban megértik egymást. És sok férfi ezért várja nagyon a délutáni sörözést.
2012. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én szerintem meg azt mondom (nem mindenki) pl én igen, hogy amikor először ittam sört kb egy korty elég volt és letettem de az évek meg kóstolgatás egyre jobban megszeretteti az emberrel a sört :) és minden italnál jobban fogod szeretni:) (B)
2012. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!