Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Részeges élmények?

Részeges élmények?

Figyelt kérdés

Milyen volt mikor először részeg voltál? Valamit csináltál?

Bármit írhatok,érdekel:)

Köszi!



2012. dec. 22. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves voltam amikor először részegre ittam magam.Egy házibuliban voltunk és én voltam a DJ.Akkor még kazettás magnó volt,és emlékszem nem találtam bele a kazival a magnóba.Aztán mikor kifütyültek a többiek,hogy hol a zene,legyintettem egyet és beálltam a sarokba és állva elaludtam.Hívtak nekem egy taxit,mert látták rajtam ,hogy game-over,és én kifelé menet még kiadtam a vacsimat az udvari szemetesvödörbe.A taxi hazavitt,aztán a kulcsommal nem találtam bele az ajtónk zárjába és elfáradva keresztbe ráfeküdtem a szemétledobóba lévő szánkónkra.Reggel arra ébredtem,hogy valaki ledobta a szemetét,ami nagy dirrel-durral haladt a szemétledobó bádogcsövében.Akkor már kijózanodtam,és hazamentem.Anyukám megkérdezte,csak nem kongatnak a fejecskédben?Egyből levágta a szitut.:)
2012. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Igazán részeg sosem voltam, de még "kicsit" se nagyon.


Legnagyobb "piálásom" következménye is annyi volt, hogy kissé könnyedebben nevettem el magam közterületen, illetve nem igazán tudtam elolvasni ami a papíron állt. + könnyedebb mozgás. + nem tudtam mindenen gondolkodni, mint amúgy.

2012. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
mikor elôszôr részeg voltam még csak 13 éves voltam.nagyon rossz dôntés volt,sajnálom hogy annyit ittam. a barátaimmal egy egész erdôt felgyújtottunk azért mert fáztunk.. volt egy nagyon kinos èlmènyem olyan fèl ève elmentem egy buliba. meglàttam 30 èv körüli öltönyös kameràval rohangàlo embereket. oda mentem elkeztem beszèlgetni rèszegen a völegènnyel, ès a kameràba szerelmet valottam az egyik embernek. màsnap reggel ràjöttem hogy a völegèny anyàm munkatàrsa akinek szerelmet vallottam a polgàrmester helyettes volt... 15/L
2012. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Az első és azóta is igazán jó élményem az volt amikor pár éve Karácsony előtt pár nappal hozott haverom egy üveg ginnt, közben beállított másik cimbora is aki ajándékot akart venni a barátnőjének, na nekiültünk a ginnek, megittuk és elindultunk az ajándékért a tecsóba, de közben kitaláltuk, hogy ugorjunk be még előtte a lidl-be is egy kis csokiért azt megesszük útközben. De vettünk mellé valahogy egy üveg vodkát is, amit 100 méteren gyaloglás közben beszittyóztunk. Már az út 3/4-énél jártunk amikor a ginnes cimbora nikotinéhségét csillapítandó beugrott egy kocsmába venni egy doboz cigit, mi meg bementünk utána és kikértünk 3 korsó sört. El is kezdtem inni a nedűt de éreztem, hogy baj lesz kavarog a gyomrom, a lényeg, hogy ott helyben elintéztem, hogy zárás előtt fel kelljen mosni a padlót. Bementünk a retyóba, hogy rendbeszedjem magam/kiadjam amit még kell, cigis haverunkat itt megtaláltuk (fel sem tűnt, hogy közben eltűnt), lefoglalta épp a csészét némi hányás céljából. Na miután ez megvolt őt hagytuk még vezetni kicsit a porcelánbuszt és visszaültünk az asztalunkhoz a friss snickerses-ginnes-vodkás hányás mellé, folytattuk volna az ivást de ki tudja miért a csapos srác, amúgy rendes volt, elvette a sörünket és boldog új évet kívánt (dec. 23-án), mi meg kimentünk, bár nem értettük miért dobtak ki :) Odakinnt megint belebotlottunk cigis barátunkba (nem is értettem, mikor ment ki onnan nem tűnt fel újfent) épp ücsörgött a 0 fokban a járda lépcsőjén. Begyűjtöttük és úgy döntöttünk, hogy inkább kihagyjuk az ajándékvásárlást, hazaindultunk, már a buszállomás felé jártunk ahol megcsörrent egy utcai telefon, haver felvette, azt mondja egy csaj az, én már untam a banánt azt hittem a pia miatt hülyül, épp elegem volt már, cipeljük a kómás cimbit ez meg itt poénkodik, ezért odakiabáltam ordenáré piás stílusban: jólvan majd később visszajövünk és jól megb*sszuk csak menjünk már! Erre a csaj (tényleg odacsöngött nem poénkodott a srác) természetesen lerakta, mivel belehallatszott. Eljutottunk az állomásra ahol találkoztunk haver barátnőjével akitől vettem egy lidl-ös sört (épp onnan jött), nem akart pénzt elfogadni érte de jobbnak látta nem vitatkozni egy hülye részeggel aki mindenképp 500 Ft-ért akar venni egy 100 Ft-os Siti márkájú sört, megittam (jót tett a gyomromnak) felszedtük kómás de már józanodó haverunkat, irány a busz, mire ott a sofőr: jó ti jöhettek, de őt nem viszem el, mondanom se kell, hogy a "vállalom érte a felelősséget" mondatom, ill. haver "tudod mutatni a bérletedet?" nem győzte meg, maradt a köetkező busz. Ja eközben végig azt hittem, hogy elhagytam a telefonomat de azt haverom tette el mielőtt otthagyom a kocsmaasztalon (mint utóbb kiderült) és odaadta, valamint elszívtuk ketten (nem dohányzók) haver kocsmában vásárolt doboz cigijét én pedig még a krimós rész előtti utcai hugyozásnál egyenes álló helyzetből eldőltem (szövetkabátban) majdnem bele haverék vizeletsugarába, még jó, hogy csak majdnem, na röviden ennyi, köszönöm a figyelmet. (Azóta nem volt ilyen élményem de a piát is jobban bírom)
2012. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az én első részegedésem nagyon K.O volt.De emlékszek rá felületesen,de vannak amiket mások mondtak el.Szóval:

Haver születésnapjára mentünk hárman,fejenként vittünk egy egy whiskeyt.A haverommal együtt négyen voltunk.Ő pálinkával kínált minket( a pálinka az egyetlen dolog amit nem bírok),persze nem akartam különcködni benyomtam vagy 4 felest.Már kicsit túl jó voltam,hirtelen csapott belém ez a mámor,fogalmam se volt milyen érzés,de minden olyan viccesnek tűnt,befigyelt a kettős látás,hullámzott a légkör.Szóval jól éreztem magam,a haverom szülinapi bulija nem náluk volt hanem egy kibérelt helyen.A mai napig nem tudom hol volt,kis tanya világra emlékszek.Szóval sokan voltunk,nem cigizek de ott elszívtam vagy 20 szálat.Ittunk a whiskeyből is ez után komoly fájdalmaim voltak,kiokádtam mindent a tömeg előtt.Csak röhögtek rajtam,17 éves voltam ekkor.A helyzet,hogy akkor nagyon szerelmes voltam egy lányba,ő is ott volt.Egy sráccal beszélgetett én meg odamentem,hogy gyere dugjunk.Erre berágott akkor,persze nagyon jól tudta mint kiderült,hogy csak a pia miatt mondtam.Aztán elváltak útjaink,az egyik haverom még rosszabb állapotban volt szegényke még éjfél előtt el kellett vinni,annyira rosszul volt.Voltak akik hazakísérték.Én tovább ittam ami csak volt,a pálinkát is egyre jobban bírtam.Csak kevertem. Újra okádtam,majd kidőltem,egy széken.Hajnali 5 fele mondta a szülinapos haverom,hogy mehetünk,meg,hogy mekkora buli volt.Amiből én nem sokat láttam.Enyhén másnaposan mentem haza,amiből lett egy harmadnap is.Szó szerint halálomon voltam.Azóta mérsékeltem iszok.Azóta eltelt 3 év.

Én is jobban bírom a piát.

2012. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem emlékszek rá...xdd
2012. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 06PETI6 válasza:
93%
melyiket is mondjam? ... mondjuk amikor elaludtam részegen és a haverok kivittek ágyastul az utcára,aztán a rendőr bácsik ébresztettek,hogy ez mégis hogy sikerult... :D
2013. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!