Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Káros ha 500ml monstert megiszok?

Káros ha 500ml monstert megiszok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Káros ha 500ml piros monstert megiszok hetente 1-szer.


1 heti edzésem össze számolva 3-5óra kb.

vagy esetleg még egészséges is lenne.



2014. máj. 29. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

energiaitaltól függ, hogy van-e benne, gondolom. nem tudom, mert nem élek vele, nyilván el kell olvasni az összetevőket.

angolul értőknek, ez azért nem több éves cikk, mégis írják a taurint (is):


[link]

2014. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát, azt nem mondom, hogy nem tudom, mi az a Monster, de azt bevallom, hogy azt kajak nem tudtam, hogy már nincs benne taurin O.o Érettségi idején ittam utoljára, annak meg már... Jézusom! 6 éve!

Bocsánat, tévedtem a taurinnal kapcsolatban.

2014. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11-es: külföldön van benne, csak nálunk nincs.
2014. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11. vagyok, ja bocs, ezt én sem tudtam (ráadásul nem otthon élek, akkor bocsi)
2014. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A héten vettem a Lidl-ből 3 új ízű energiaitalt.

Mixxed up - Mojito, Mixxed up - Caipirinha, Mixxed up - Guave.

Mind a három magas koffein tartalmú. 30mg/100ml és mind a háromban van taurin és cukor is.

Szóval vannak, lehet kapni a régi elvek szerint gyártott energiaitalokat!

Mert amióta a chips adót bevezették, ha bevezették, azóta kevesebb cukrot, koffeint és taurint kell tartalmaznia az élelmiszereknek.

Persze vannak olyan energiaitalok amikben nincs se taurin, se koffein. Light, Zero, stb stb...

Az energiaital attól energia ital, hogy van benne koffein meg taurin meg cukor amitől energiát kapsz, szóval ha ezek nincsenek benne akkor az az ital már csak egy üdítőital lesz!

2014. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
köszönjük emese
2014. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Öreg hiba hogy a pirosat iszod, a zöld meg a sárga sokkal jobb :D Amúgy heti egyszer nem olyan káros az a fél liter, ha nem szoksz hozzá és tényleg megtartod a heti 1-szer fél liter mennyiséget, viszont az energiaitalt nem nagyon ajánlják sportoláshoz. Én is ha iszom vagy azért iszom mert sokáig fent szeretnék lenni, vagy mert finom, illetve régebben jártam úszni olyankor én is ittam energiaitalt de én is hetente 2-szer 0.25 litert, és nem edzés előtt, hanem utána, hogy visszanyerjek valamennyi energiát. Ha edzés előtt beversz fél litert az megemeli a szívroham kockázatát, mert jobban dolgoztatja a szívet, edzéshez inkább a sportital ajánlott.
2014. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom edzés előtt soha nem iszok semmit max talán sima vizet azt ennyi :D. Finom a Monster de annyira nem vonz,hogy túlzásba essek. Kb hetente vagy 2 hetente szoktam inni 500ml vagy 1 literest. Köszi minden válaszolónak :D .Majd azt is kipróbálom milyen :D.Nekem eddig a kék a jó mert abba nincs annyi cukor mint a pirosba :D
2014. jún. 1. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!