Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tanácsok, ötletek, alkoholról...

Gyümölcskosár kérdése:

Tanácsok, ötletek, alkoholról való leszokásról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, ha 2 éve iszok vörösbort, ( régebben napi szinten másfél litereket), 44 éves nő vagyok. Ne vessetek meg ezért, tudom hogy ez egyáltalán nem jó, de mára már nagyon lecsökkentettem a napi adagokat. Naponta már csak 2-3 dl. iszok, nem vagyok erre büszke, de legalább leszeretném tenni az italt, végleg. Mostanában azt vettem észre, hogy már ettől a kis mennyiség hamar megárt, és rosszul is vagyok tőle. Utána néztem sok helyen, hogy a szervezet előbb, utóbb kimerül az alkoholtól, ez igaz? Mi a véleményetek erről? Tanácsok? Tudom, hogy sokan kerültünk már ilyen helyzetbe, ezért kérlek titeket, hogy ne durva válaszokat irjatok! Válaszokat előre is köszönöm!
2015. márc. 18. 17:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szia harmadik hölgy iró! Igen tudom, hogy ez nem nagy adag, de ezt is leszeretném tenni. Sajnos a pánik betegség valóban nagyon rossz, én már évek óta szenvedek tőle. Járok vele orvoshoz is aki nagyon sokat segitett nekem. A te pánikod is nagyon rossz! Tudom, mert én sem mertem, mai napig sem, liftbe beszállni. Csak az a baj az alkohollal, hogy a pánikot mindig kihozza előbb, vagy útobb. Én is azt gondolom, hogy nagy lépés, ha az ember úgy dönt, hogy végleg leteszi a poharat! Mondjuk én reggelente iszom meg ezt a kicsi adagot,aztán egész nap semmi. De remélem ezt is befejezem hamarosan, mert eleinte valóban ellazit, aztán már nem érzem jól magam tőle.Én is drukkolok neked, hogy minden rendbe jöjjön, és szivesen irok veled is!
2015. márc. 19. 09:07
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszolónak irom, hogy valóban pánikbetegségem is van, ahogyan azt az előző kedves hölgynek is irtam! Megfogadom azt a tanácsod, hogy szedjek nagy dózisú b vitaminokat! Igen tudom, körbe röhögnének ha mondanám, hogy ilyen kicsi adagokat iszok! De köszi hogy segitesz!
2015. márc. 19. 09:15
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek miért van az, hogy ha már megiszom ezt a 2-3 dl. bort, részletekben, és ahogy megiszom az első adagot, azonnal a fejembe száll, mintha berúgnék tőle egyből, és ez nem jó érzés. Ezért is szeretném ezt a kis adagot is letenni. Mitől van, hogy azonnal a fejembe szál, már ez a kis adag is?
2015. márc. 20. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!