Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pls! Szilveszterre be szeretné...

Pls! Szilveszterre be szeretnék rugni! De sajnos mivel még nem ittam semmit igy nem tudom h alkohol szüzként mit igyak. :D XD nekem minden keserü fogalmam sincs h lehet meg inni azokat. De valahogy még is érdekelne most h milyen érzés. Pls?

Figyelt kérdés

Itthon lesz aki vigyázzon rám h ne csináljak hülyeséget :D

21/L

Valami finomat szeretnék h azért ne keljen ki köpni :D


2015. dec. 8. 19:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
"alkohol szűzként" és "nekem minden keserű"? Ha tudod milyen ízű az alkohol akkor nem vagy alkohol szűz
2015. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
élelmiszer eladonak tanultam az alkoholos italok külön tétel volt tehát nagyábol vágom ezeket de sohanem ittam és egy full keserü szart nem fogok meg venni h utánna ki dobjam már bocsi a csunya szoért :D
2015. dec. 8. 20:52
 13/25 anonim ***** válasza:

Én először sört ittam életemben először, utána rá bort, vodkát meg vermuthot.

Ha tömény akkor vodkát ajánlok, nincs jellegzetes íze, nincs jellegzetes szaga.

A sör keserű, te ne kezdj azzal.

Bor? Először parafa íze lesz, aztán megszokod.

A házi erős lesz.

Meggybor esetleg?

Wiskey?

Rengeteg minden van, nézz szét. :D

2015. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
nemelkezdeni akaromapiálást ne értsetek félre xdd csak 1xi alkalomra kell ki probálni milyen érzés be rugni XDD
2015. dec. 8. 21:22
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyere át, megiszunk egy üveg édes vörösbort, bőven jól leszel tőle :D
2015. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

:D én rendesen szeretnék berugni h ne tudjam kb holvagyokxdd

nem csak szimplán jol érzem magam kategoriát. hanem az a röhögtetöset xdd amugy már az is le van beszélve h le leszek videozva :DD

2015. dec. 8. 21:34
 17/25 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ettől rendesen berúgnál :)
2015. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nagyon édes borokat, liköröket probálj, de érdemes lenne elöszilveszterekkel megismerni a saját reakcioidat (Lehet, hogy a gyomrod már rég kikészül, kergeted a rokákat, és az agyad még mindig müködik.)
2015. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

nem akarok csak 1x csinálni pont szilveszterkor. tehát bármi hatása lesz nekem 8 mert tapasztalni szeretném. jövöre már nem csinálom.

csinálhatnám akár most is csak hát azt gondoltam h legalább legyen valami "háttere" a dolognak. meg jol is fog mutatni. :D szerintem legalább is.

2015. dec. 9. 04:42
 20/25 anonim ***** válasza:
4 - 5 tequila silver citrommal, hogy ne érezzed az ízét - szét fog csapni.
2015. dec. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!