Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pls! Szilveszterre be szeretné...

Pls! Szilveszterre be szeretnék rugni! De sajnos mivel még nem ittam semmit igy nem tudom h alkohol szüzként mit igyak. :D XD nekem minden keserü fogalmam sincs h lehet meg inni azokat. De valahogy még is érdekelne most h milyen érzés. Pls?

Figyelt kérdés

Itthon lesz aki vigyázzon rám h ne csináljak hülyeséget :D

21/L

Valami finomat szeretnék h azért ne keljen ki köpni :D


2015. dec. 8. 19:00
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Jäger
2015. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) meg kaptam a választ máshonnan :D szilveszterre már itthon van egy 1,5 l es SANGRIA :DD
2015. dec. 15. 23:19
 23/25 A kérdező kommentje:
itt tartom a kezembe xdd
2015. dec. 15. 23:20
 24/25 anonim válasza:

Alkohol szűz ?

Az szopás.

13 évesen piáltam először , de már olyan edzettt vagyok , hogy az életbe nem tudok berúgni.

És ha már alkohol ?

Akár már egy pohár bortól is berúgsz ha alk szűz vagy.

Úgyhogy rosé vagy valami édes vagy száraz fehér legyen .

Ne essél abba a hibába hogy kemíny leszel azt majd megiszol egy fél pohár vodkát , mert akkor szebb színű lesz a szőnyegetek , azt elhiheted XP

2015. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Galenit válasza:

Végigolvastam a hsz-eket. Azokból arra következtetek, hogy a mai divatnak megfelelően jobbára fiatalok írták le neked a tapasztalataikat. Nem írtad, hogy hány éves vagy, de ha a gyerekem volnál, akkor 2 tanácsom lenne.

1, Ne keverd az italokat. Válassz ki egyet és csak azt igyál. Amennyiben töményet választasz, egy-egy feles között mindig igyál vizet (mentes vizet) Be fogsz rúgni, de nem leszel beteg (másnaposság, hányás és tsa-i) Ha bort választasz, akkor a fehértől kell haladni a vörös felé, valamint a száraztól az édes felé. Így elkerülöd a fejfájást. Természetesen ezt se keverd más itallal.

Iddogálás előtt vigyél be a gyomrodba jó zsíros kaját. Ez lehet akár egy kanál zsír is, vagy töpörtyű, kolbász, ilyesmik. Mindenképp egyél előtte. Utána már ne egyél, mert ha részegen eszel, akkor garantáltan hányni fogsz.

2, Mindegy mit iszol, keverd őket. Ekkor tuti berúgsz, szarul leszel, kiokádod a beled, napokig fog fájni a fejed, DE lehet, hogy egy életre elmegy a kedved a piálástól. :-)

2015. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!