Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől tudok berúgni teljesen?...

Mitől tudok berúgni teljesen? Sört keverjem valamivel? Esetleg pálinka?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 15:38
 1/10 anonim válasza:
100%
Gyanítom nem vagy abban a korban, amikor be kéne rúgnod ha ezt nem tudod. Alkoholtól drága. Minél magasabb az alkohol százalék ami rá van írva az üvegre, annál jobban fogsz berúgni. Eszerint gondolkodj. Jó ivást.
2016. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami normálisabb vodka+sör berúgás szempontból jó kombó, másnap szempontjából nem.

A jó pálinka+nem szénszavas jó, a másnap lightos.

Fűszereseket, édeseket kerüld.

A kiszáradást gátold meg (ha nem vagy szomjas, akkor is óránként 3 dl alkoholmentes menjen le), egészen elalvásig.

2016. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Házipálesz az kifog ütni... Vagy jó fajta bor +hp garantált padló... De bármitöl padlót foghatsz ha nemtudod mi a határ.
2016. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
SOHA NE KEVERJ SEMMIT! Hanyni fogsz tole! Kellemetlen lesz, elrontja a szorakozast es szar ize is lesz. Ha csak azert iszol, hogy kiusson es nem erdekel az iz, ennyi erovel akar injekcios tuvel is beathatnad magadnak az alkoholt..
2016. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ma hallottam az Aranyositól hogy a dianás cukorról le kell szopogatni a csokit, és utána feltenni ánuszba, garantált életérzést nyújt :D
2016. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A sör+pálinka kombót sokat mondóan tarkónlövésnek hívják.
2016. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor keverd a sört a pálesszal, ha gyorsan be akarsz rúgni, jól bírod a piát és nem kell másnap dolgozni menni. Akkor sem a "bolti pálinkát" javaslom, hanem házi (lehetőleg megbízható forrásból való) fajtát. Kb. 40-45°-os az optimális. Egyéni tapasztalat.
2016. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
48 éves vagyok, és még nem voltam részeg!! Ki akarom próbálni 1x!!!
2016. dec. 23. 15:30
 9/10 BlodDrunk válasza:

Mi kihívásból egyszer megittunk egy fél óra alatt fejenként 2liter koccost+5 stamp keserű likőrt garantáltan befogsz rúgni de mocskosan.


Nem szoktam ilyen szarokat inni,csak minőségi sört+whyskit de így mint ezektől soha nem rúgtam be.

De nem is fogok ugyanis egy életre elég volt akkor a részegségből.

2016. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 27. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!