Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 20-35 közötti lányok, srácok,...

20-35 közötti lányok, srácok, ti mennyi alkoholt fogyasztotok?

Figyelt kérdés

Egy héten mennyi alkoholt fogyasztotok?

Kérlek írjatok le mindent az alkohol fogyasztási szokásaitokról. Mit isztok, mennyire csíptek be, isztok-e egyedül otthon, szoktátok-e kívánni bizonyos napszakban vagy időszakban?



#alkohol #fiatalkorosztály
2017. máj. 31. 14:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
26%
hétvégente 2-3 fröccs, általában buliban. többet nem kívánok, és nem is akarok erre pénzt költeni
2017. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
33%

Én sem iszom.

Egyfelől elvi kérdés nálam is, másfelől pedig van alkoholista a családban, bőven elég látnom a hatását.


29F

2017. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%

Mostanában kb. 2 havonta, gondolom ha majd megint járni fogok suliba, akkor viszont ennek majd megnő a száma, bár ki tudja.

Röviditalok közül magában leginkább tequilát szoktam inni. Néha lecsúszik egy-egy abszint is, szökőévente meg egy feles vodka is.

Keverve meg általában vodkát iszom, nagyon ritkán esetleg whiskey-t, fehér rumot.

Szoktam még inni bort, koktélokat, likőröket.

Egyedül nem szokásom inni. Nem szoktam kívánni az alkoholt.

Elég jól ismerem a határaimat, annyit szoktam inni, amennyitől már jól érzem magam, nevetgélek, hülyeségeket beszélek, énekelgetek, ennél komolyabban viszont nem szokásom berúgni.


20L

2017. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
42%
Elvből iszok. Nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést. Mondjuk a mi falunkban majdnem mindenki alkesz. Persze hétközben nincs idő rá, akkor dolgozni kell, de pénteken este azért lecsúszik olyan 10-12 sör, meg 5-6 feles. A szombatot nem számolom, mert az egész napos, akkor lehet megvan a 20 sör is.
2017. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát! Nem tudom hogy ki és miért pontozott le titeket, szerintem minden válasz 100%-osan hasznos.

Én 25 éves nő vagyok, általában hétvégente iszom a párommal otthon vagy a barátokkal, de én nagyon sokszor van, hogy kívánom hétköznap is esténként. :( Megállom, de sajnos nagyon nehezemre esik és azt hiszem, hogy ez rossz irány. Néha hétköznap is iszom 2-3 sört vagy 2 pohár bort. De max heti 2x iszom. Apám is ún nagyivó, a bátyám alkoholista, de igazából mindenki dolgozik meg normális életet él. Én is alkoholista lennék? :(

2017. máj. 31. 16:18
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy vagy, a piát embernek találták ki. Lényeg, hogy ne azzal kelj reggel, hogy inni kell. Napi egy-két sör, nem árt.
2017. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
62%
Változó.Van,hogy semmit.De például a múlt héten minden nap megittam kb. fél liter töményet.Vodkát,whiskyt és gyomorkeserűt fogyasztottam.
2017. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
28%
Rengetegen vannak ezzel így,ezt nem nevezném alkoholizmusnak. Külföldön élek,itt például teljesen normális,hogy minden nap munka után 1 sör az uraknak, hölgyeknek 1 pohár bor aztán mennek aludni. Van akit ez kikapcsol.
2017. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem iszok alkoholt, baráti összejöveteleken sem, egyszerűen nem szeretek semmit, rossz az íze ès a hatása is.
2017. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
45%

Csak prémium minőségű italokat fogyasztok: brut nature champagne, bizonyos whiskeyk, bizonyos ginek, egyes amarok, szép borok. Általában társaságban fogyasztunk alkoholt, vagy vacsorához például.

34 Nő

2017. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!