Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 20-35 közötti lányok, srácok,...

20-35 közötti lányok, srácok, ti mennyi alkoholt fogyasztotok?

Figyelt kérdés

Egy héten mennyi alkoholt fogyasztotok?

Kérlek írjatok le mindent az alkohol fogyasztási szokásaitokról. Mit isztok, mennyire csíptek be, isztok-e egyedül otthon, szoktátok-e kívánni bizonyos napszakban vagy időszakban?



#alkohol #fiatalkorosztály
2017. máj. 31. 14:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Antialkoholista vagyok. 32/N
2017. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
58%

Heti 3-4x (attól függ) bontunk egy kézműves sört, azt ketten eliszogatjuk.


28n és 33 ffi

2017. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nálam az a fura helyzet állt elő, hogy " rámszakadt " iszonyatos mennyiségű pénz, viszont ami szerettem volna lenni, az nem jött össze, így csak itthon tengetem napjaim.


Ha olyan kedvem van pár hétig simán lemegy minden este 5-6 sör, aztán pár hétig semmit sem iszok, tényleg hangulatfüggő. Ha pár ismerőssel összejövünk, akkor sörből szintén lemegy ennyi minimum meg mindegyik mellé egy feles Unicum, bár ez manapság egyre ritkább, mert érezhető, hogy csak kihasználnak, mert én fizetek mindig.

2017. jún. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Teljesen rendszertelenül iszok, van hogy heti 3-4x is össze jön egy sörözés, borozás, máskor meg hónapokig semmi. 24 éves vagyok, ráadásul nyár van, ilyenkor azért kicsit több szokott fogyni, mondjuk átlagban heti 2 alkalom, ezek közül valamelyikből:

- Parkba, vízpartra kiülős, ilyenkor fejenként 1-1,5 üveg bor/fröccs, esetleg 1-2 sör lecsúszik pár óra alatt.

- Kocsmás sörözős. 3-4 sör, meg maximum 1 rövid.

- Koktélozós, ilyenkor 3-4 koktél, ennek az alkoholtartalma ugye lényegében 3-4 rövidnek felel meg.


Ritkán szoktam egyedül inni otthon (mondjuk havonta 1x), mostanában meg már szinte semennyire. Ez jellemzően egy hosszú nap után elpisszentett 1-2 sört jelent elalvás előtt.

Részeg szerintem maximum évi 2-3 alkalommal vagyok, spicces viszont szerintem havi 1-2 átlagban.

2017. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!