Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha egy 60 éves nő megiszik...

Ha egy 60 éves nő megiszik minden nap 1 sört és 1/2 dl pálinkát, akkor alkoholista?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 14:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
25%

Szerinted egy doboz sörben van valami, ami alkoholistává tesz? :D

Látszik, hogy az a fajta hülye vagy, aki életében nem fogyasztott alkoholt, de az észt osztja, mert elolvasta a Wikin, hogy miújság és még értelmezni se tudja.

Gondolom akkor mindenki alkoholista az olaszoknál is, mert isznak egy kis bort ebéd előtt vagy aki iszik egy aperitifet...

2018. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%

#9

Ha én csak reggel a kakáláshoz, a napi két kávéhoz és csak ebéd-vacsora után szívok el egy-egy szál cigarettát, akkor dohányos vagyok? Igen!... csak nem erős dohányos, mint aki napi 3 doboznál tart.

A szenvedélybetegségek nem a mennyiségtől függenek, hanem ahogy írták is, a rendszerességtől.

2018. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
75%

9/11

Rögtön meggyőzőbb lenne az érvelésed, ha nem sértegetnéd a többieket, mint egy részeg kocsis!

2018. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%

"Szerinted egy doboz sörben van valami, ami alkoholistává tesz?"

Ezt úgy érted, hogy szerinted kevés van benne? Számold ki és meg fogsz lepődni, mert egy röviditallal egyenértékű mennyiséget tartalmaz egy doboznyi

2018. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
12%

A dohányos nem jelent függőt.

Szal találj ki jobbat:)

Ezt nem bírod megérteni, hogy azért, mert alaki valamit rendszeresen csinál még nem lesz függő.

De túl korlátolt vagy hogy ezt felfogd, főleg az egód nem engedi.

Az olasz példát már észre se vetted inkább, mert tudod hogy ebből szarul jössz csak ki.

2018. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
87%

"A dohányos nem jelent függőt."

Már, hogy ne jelentene?!

2018. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
18%

"Már, hogy ne jelentene?!"


Nem.

Másrészt nem tudom hogy lett a napi egy sörből egy kávé reggel, este minden étkezésnél meg stb...

2018. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%

A dohányos nem jelent függőt.

Ez komoly? Tényleg ennyire szűk látókörű vagy? Aki dohányzik az nikotinfüggő. Én csak heti 5-6 szál cigit szívtam, mégis nikotinfüggő voltam, és erről is nehéz volt leszoknom. Szóval te vagy provokálod az embereket, vagy valami fejben nincs rendben nálad. Sajnállak nagyon ha az utóbbi..

2018. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
25%

Hűha :)

Képzeld Apám minden év Szilveszterkor megiszik egy üveg pezsgőt, és erről nem hajlandó lemondani.

Szólok neki, hogy akkor alkoholista :D

2018. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
78%
OK, szólj neki!
2018. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!