Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány éves kortól igyon a...

Azaretka2000 kérdése:

Hány éves kortól igyon a kamasz alkoholt? (14 alatt baj vagy nem? )

Figyelt kérdés
2018. nov. 22. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9: Én még a sok cukortól is lazán félteném és a nátrium-glutamáttól is. Csak mert vannak még veszélyesebb dolgok, nyilván az ember nem akarja, hogy mérgezze magát a gyerek, nem? Az alkohol sejtméreg és nem zsenge gyermeknek való (a 14 határeset), legfeljebb kis mennyiségben a nem túl brutálisak, de ennél liberálisabb nem leszek, így is eléggé az vagyok szerintem.
2018. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Az alkohol, a cigi, a drog semmilyen korosztalynak nem ajánlott és nem használ. Függőséget, megkötözöttséget okoz. Jobb elkerülni. Ha valaki mégis ilyen problémával küzd, Jézus az egyetlen szabadító.
2018. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Are You Scorpio ***** válasza:
szex utan vagy elott itatnad vele? ^^
2018. nov. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem értem miért írkáltok ide ilyen baromságokat(tisztelet a kivételnek)...6 éves koromtól a szüleim megengedték h igyak kevés likőrt,bort pl,de csak ha ők adják.A bor jót tesz a gyomornak is,vérpótló is,jó hatása van.Később ihattam sört,14éves koromtól házi pálinkát is adtak valamikor torokfájás ellen.Megtanítottak rá,mi a mérték,és hogy mennyi az egészséges.Most 16éves vagyok,semmi bajom nincs belőle,sőt.Nagyon sok jót tesz,ha lázas vagyok,iszok kevés házit is.Nem kívánom,h mindig azt igyak,de sok jót tesz.És nem lettem tőle hülye,ahogy azt gondolják.Ugyhogy szerintem nagy hülyeség az,h ne igyunk alkoholt,mert már kamasz korban meg kell tanítani,mi az egészséges és mire jó,mire nem.
2018. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

#14. Válaszoló vagyok

Azt még hozzátenném, hogy nem magával az alkohollal van a baj.A középsuliban az osztálytársaim közt sokszor berugnak,cigiznek,és a mai tini társadalom rossz oldalát viselik.A legnagyobb hatással a baráti kör es a társaság van.Sosem barátkoznék a többiekkel,tudom milyen következményei vannak,és mire befolyásolnának.Nekem ettől "normálisabb" baráti köröm van,és nekünk nem kell inni ahhoz,hogy jól érezzük magunkat :) Szerintem ez nagyban befolyásolja még azt is,hogyan állunk hozzá az alkoholhoz

2018. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!