Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lúgosító kávét keresek! Régen...

Lúgosító kávét keresek! Régen vettem egy ismerőstől, de boltban nem láttam. Valami sárga zacsiban volt? Mi lehet? Pesten lehet kapni? Nem neten.

Figyelt kérdés
Bio boltban,lehet kapni vagy rendes üzletben? Neten nem szeretném venni.Talán gombából készült ha jól emlékszem.Nem tudom a nevét.Hasonlót is írhattok.De jó íze volt emlékszem.Fél tasak is elég volt talán.

2019. máj. 9. 10:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Mit szeretnél lúgosítani?
2019. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Lúgosító étel nem létezik!!! Ezt csak egyes buta emberekkel hitetik el, akiknek fogalma sincs a biológiáról! Ha a szervezetedben a kémhatás csak egy tizednyit is változik, akkor az intenzív osztályon kötsz ki, ha nem halsz bele elöbb, minthogy odajussanak veled!
2019. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
7%
A "professzorok", akik itt a lúgosítás ellen ilyen "intelligens" hangvételben szólaltak fel, írjanak letorkolló szakmailag alátámasztott levelet mindazoknak a tudósoknak szerte a világban, akik tudományosan a lúgosítás mellett foglalnak állást.
2019. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2019. máj. 9. 12:35
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
amúgy annyiban jó a "lúgosítás" ha gyakorlati jelentősége nincs is, annak akinek sok a sava, refluxos stb. rendbe teheti kicsit a gyomrát. többnyire az ilyen zöld dolgok, búzafű, spirulina alga stb. kérdező, nem a zöld kávéra gondolsz?
2019. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

#3 [link]


Te miről is beszélsz? Mert konkrétan nincs tudományos cikk a témában...

2019. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Zöld kávé is van.Vajon egészségesebb mint a többi? Vagy ráfogják,hogy megvegyék?
2019. máj. 9. 13:03
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
A szó szoros értelmében olyan nincs, hogy egészséges. Halálos kígyóméregből is lehet szívgyógyszert csinálni, ha felhígítják, de a sima só is lehet káros. A mennyiség a lényeg bárminél.
2019. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

"Te miről is beszélsz? Mert konkrétan nincs tudományos cikk a témában..."


Ne csodálkozz, ha nem találtál semmit! Mondjuk, ha nem azt írtad volna be, hogy "alcalazing", hanem azt, hogy "alkalizing", akkor több eredményre jutottál volna. A coffee-t se igazán értem, miért került oda, mert én nem a kávéról, hanem "simán" a lúgosításról beszéltem, de mindegy, végülis ha beírod azt is, akkor is találsz eredményeket.

2019. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Ja az előző tényleg bebukta, mert elírta az alkalizing.


Ezzel együtt valóban nincs ilyen, hogy lúgosítás. Ez csak egy kifejezés amivel be lehet etetni az embereket mert "a sav az veszélyes!!!!". Ettől rögtön mindenki a fejéhez kap, hogy erre még nem is gondolt és elkezdi inni a lúgos vizet meg miegymást. Közben azt sem tudja mi az a PH, vagy hogy pl az emberi szervezetnek mennyi a normális PH értéke.


A lúgosító cuccokkal a vizelet lúgosságát lehet valamennyire módosítani, de annak semmi köze a szervezet PH értékéhez, ami majdhogynem konstans. Nincs ilyen, hogy lúgos a véred, vagy a szervezeted. Ha a PH érték néhány tizeddel eltér a normálistól akkor már nagyon rosszul érzi magát az ember. 7 alá eső PH-ba már simán bele lehet halni.


De azt el kell ismerni, hogy aki ezt kitalálta az okos ember volt, mert egy nagyon primitív mondattal elérte, hogy milliók vegyék a semmire sem jó vizeket meg étrendkiegészítőket. Lásd pl a kérdezőt, aki lúgosító kávét akar venni, ami gombából készült. Azon túl, hogy nem csinál semmit a PH-val még biztos egészséges is.

2019. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!