Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Írnátok olyan élelmiszereket...

Írnátok olyan élelmiszereket amiknek már nem olyan a minősége, mint régen?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 13:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Disznósajt, kakaóscsiga...
2019. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

Szinte minden ilyen. A legnagyobb csalódás számomra a Füstli virsli. Mikor gyerekkoromban nagymamám hotdog-ot csinált reggelire, elképesztően jó íze, és szép, kerek formája volt a virslinek. Manapság pedig alig van íze, vagy néhol van egy elég kellemetlen része, és bármit csinálok vele, épp olyan szögletes marad, mint mikor levettem a polcról.


Hasonlóan nagy csalódás még a Danette, a Pepsi, a Mirinda... És igen, tudom, hogy akkor még sokkal lazább élelmiszeripari előírások voltak összetevők terén, de ha rajtam múlna, inkább maradnék a régi változatnál mindenből.

2019. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
én egy nagyon durvát tudok mondani. gyerek-kiskamasz koromban volt egy olyan mirelit kisütő pulykacucc talán SÁGA terméke aminek dinoszaurusz formája volt, úgy is hívtuk hogy dínó és asszem még a family frostos kocsiból veszegettük állandóan. aztán valahogy eltelt úgy pár év hogy egyáltalán nem ettem olyat, majd megláttuk boltban is. nem tudom hogy lassan rontották le, vagy hirtelen jött változás de borzalmas lett. a réginek az állaga is más volt, és finomabb, nagyon elbarmolták, ennél határozottan éreztem
2019. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Huu de imàdtam a dinó hùst :) de minden termèk egy rakàs kaka lett gyerek korom òta
2019. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

Téli szalámi, gépsonkák, virslik stb.


Tonic


Margarinok, vajak


cukor


hirtelen a közelmúlt élményeiből.


Sajnos lehetne sorolni még jónéhány terméket és élelmiszert.

2019. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Te tudnal irni egyetlen elelmiszert aminek a minosege megegyezik az 1980 es 1990 kozti evek minosegevel ? Ilyen ma mar nem letezik ! Sokminden mergezo !!! Sokminden rakkelto !!! De rengetegen fogyasszak mintha kotelezo lenne !
2019. szept. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

És akkor bedob a Fb egy ilyen cikket, hogy érdekelhet...🙄😀


[link]

2019. okt. 4. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!