Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Böjtnek ez nem túl drasztikus?

Böjtnek ez nem túl drasztikus?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy léböjtölök.


Ezeket fogyasztanám naponta:


1l citromos víz

1l zöld tea

2 pohár almaecetes víz (1-1 teáskanál almaecettel)

2 alma


Nem lesz túl savas így a gyomrom? 3 napig lehet csinálni?

Ha lehet, ezt csinálnám 3 napig, utána ugyan ezeket fogyasztanám, csak mellé napi 2x ennék keveset.


Szerintetek?


2010. júl. 15. 15:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ja és persze ásványvíz korlátlan mennyiségben :)
2010. júl. 15. 15:24
 2/11 A kérdező kommentje:
és bocs, hogy nem a fogyókúrás kérdésekhez írtam, csak nem vettem észre, hogy van ilyen rovat.
2010. júl. 15. 15:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a léböjt nem fogyókúra
2010. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ez nagyon drasztikus.és értelme nem lesz ,mert jojózni fognak rajtad a kilók.
2010. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

én már több helyről (orvosoktól) is azt hallottam, hogy a böjt nem egészséges. Nem hogy megszabadulnál a méreganyagoktól, a szervezeted éppen hogy elkezdi termelni azokat az éhezés hatására, mivel a saját sejtjeit kezdi lebontani.

Többször végeztek is kísérletet, vérvétellel, májfunkcióval és egyértelműen ez jött ki, ennek ellenére a köztudatban a mai napig az ellenkezője terjed.

A szervezet (máj stb) normál működés mellett meg tud birkózni a méreg és salakanyagokkal, nem kell kínozni magad.

2010. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. júl. 15. 15:41
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és 3. válaszoló, ha ezeket fogyasztom és mellé rendesen eszem, az nem egészségtelen, ugye?
2010. júl. 15. 15:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem egészséges és ahogy írod sztem savas is.Citromos víz..tea almaecet,alma én biztos nem csinálnám miértelme?Tán nagy fanatikusoknak...
2010. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy megcsináld,az Istenért!!Agyon éhezteted magad..mi jó fog származni ebből neked?SEMMI!Az egészségedre ez káros hatással lesz.

Ne fogyizz ilyen módszerekkel...inkább menj ki,aztán fuss fél órát..

2010. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ok ok, csak egy gondolat volt, nyugi és köszönöm! nem csinálom, lebeszéltetek róla ti is meg a családom is.

még1x köszi :)

2010. júl. 15. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!