Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hűtőbe lefeditek az ételeket?

Hűtőbe lefeditek az ételeket?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen mivel a pörköltet szeretem nem a szagát az egész hűtőszekrényben.
2019. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én mindent letakarok, csak ma anyósommal volt egy vitám aki nem így vélekedik és szerinte én vagyok az idióta emiatt. Ezért kíváncsi vagyok mások véleményére.
2019. nov. 9. 22:51
 3/11 anonim válasza:
100%
Alap.
2019. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én le.
2019. nov. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Adom a 3-ast, ez alap tétel.

Elég zavaró tud lenni egy banán szagú húsleves, vagy egy fokhagyma szagú tiramisu...

2019. nov. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

* hütöbeN


Egyébként természetesen mindent le kell takarni, mert egyébként átveszik az ételek egymás szagát és pl egy pörköltszagú vaniliapudding igencsak sokkoló, másrészt a hütö is elég hamar büdös lesz a sok összekeveredett szag miatt.

2019. nov. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

"hütöbeN"?

Ha már kötekedsz, tedd helyesen. Hűtőben. Hosszúak az ékezetek.

2019. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Bocs, de a billenyüzetemen csak olyan hosszú magánhangzókat tudok írni, amin egy vesszö van, amin kettö, azt nem.


Emellett ez nem kötekedés, hanem kifejetten zavaó nyelvtani hiba.

2019. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Főtt ételt mindig lefedek, vagy ha nem túl sok, átteszem kisebb jól záródó dobozba. Anyósod ha tényleg azt mondja felesleges, akkor érdekes ízlése lehet. Még így is jártam úgy, hogy csak simán fedőt tettem a fazékra, vagy lábasra, és nem tudtam eldönteni, hogy az most a hűtő párolgása miatt lett az étel tetején víz, vagy maga az étel eresztett vizet. Elég gusztustalan. Azóta mégjobban ügyelek rá. Ahogy írják itt többen: alap!
2019. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rakj be egy tálca krémest csomagolás nélkül, mellé 1-2 megpucolt vöröshagymát szintén csomagolás nélkül, esetleg még a biztonság kedvéért egy kis hordós káposztát is. Kínáld meg vele anyósodat! Kedves egészségére.
2019. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!