Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti hogyan oldjátok meg a napi...

Ti hogyan oldjátok meg a napi kajálást? 21/F

Figyelt kérdés

Az ebédre gondolok inkább. Tudtok főzni? Melóhelyen kaptok ebédet? Ingyen? Eljártok étterembe? Vagy hogy?


Nekem most szerencsém van mert olyan a meló ahol kapok de itt se sokáig leszek szóval valahogy meg kell majd oldanom..



2020. febr. 25. 12:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk otthon az asszony főz vagy kaját rendelünk,a munkahelyen szendvicset vagy péksütit eszek ebédre,otthon ha vacsira főtt ételt,illete ha van időm meg energiám akkor reggelire is valami villásat eszek.
2020. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

9-es vagyok

Megkérdezhetem, hogy miért lettem lepontozva? A kérdésre válaszoltam, tehát nem értem, mi "nem hasznos" a válszomban. Valaki megmagyarázza?

Köszönöm

2020. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Munkám sokáig az volt, hogy sok emberre főztem a rendelkezésre álló alapanyagokból, a barátnőm is tud főzni, de a beosztás és proritoizálás az én erősségem. Sokat vendéglátóztam, ott több száz emberre kell kitalálni mi lesz a menü. Kettőnkre kacagva.


Ha gondolod írj rám elmesélem mit csinálj.

2020. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%

Jé, újra feljött ez a kérdés. Azóta is kíváncsi vagyok, hogy mi rosszat írtam. :)

9.

2020. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor éppen nincsen önkéntes karantén, és Budapesten tartózkodom az egyetem miatt, akkor magamra főzök.

Átlagosan kb 4 adagot szoktam egyszerre egy ételből készíteni, és azt elosztani két-három napra, attól függ, hogyan jön ki. Ebédre és vacsorára is meleget eszek. Reggelire omlettet szoktam enni, vagy zabkását.

Ha étterembe járnék ebédelni / vacsorázni, tíz étkezésre futná egy hónapban, és semmi mást nem tudnék venni azon kívül.

2020. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyám szegény pocsékul főz, szóval 14 éves koromban elkezdtem kísérletezni, azóta hobbiból főzök. Engem kikapcsol, neki púp a hátán...mindenki jól jár.
2021. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a munkahelyem menzáján ebédelek. De jelenleg itthon vagyok a kisfiammal, így főzni szoktam. De nem délben ebédelünk, hanem mikor a férjem hazaér.

Tudok főzni, és nagyon szeretek is, a sütés-főzés a hobbim.

A munkahelyemen nem ingyen volt az ebéd, fizetni kellett érte.

2021. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%

Eltelt 1 év, de már soha nem fogom megtudni, hogy mi rosszat írtam. :D

Dedó.

2021. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!