Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Talaltam egy shake recep:...

Talaltam egy shake recep: YouTube-on s az van odda irva gyors hízás, vanbenne 2 banán 40gm túró,50gm darált dió,1 kanál mogyoró vaj,3 kanal mez 50gmzab pehely s 500ml tej ez az egesz tenyleg hízlal? Nem akkor írjatok mar olyan shaket ami hízlal

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Nem shake-kel kell hízni. Ha rendszeresen ilyenek iszogatsz akkor menni fog a hasad és a gyomrodnak se a legjobb. Egyél normális jó minőségű ételből többet.
2020. ápr. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

#1

Miért menne a hasa tőle? Rengeteg ember fogyaszt napi szinten shake-et, smoothie-t, és kifejezetten jól érzik magukat.

2020. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Az elsönek fogalma sincs a témáról, csak jó "magyar" szokás szerint mindenre ráfofgja, hogy menni fog töle a hasa, amit nem ismer!


Kérdezö: olyan nincs, hogy vármilyen étel önmagában hízlal, attól hízol, ha a napi kalóriafelhasználásod kevesebb, mint a bevitt kcal mértéke, azaz kalóriatöbbleted lesz.

Ez a shake igen kalóriadús:

Az általad beírt mennyiségekkel 1329 kcal, 47 g zsiradék, 194 g ch és 43 g fehérje van benne.

De szerintem elírtad a túró mennyiségét és nem 40, hanem 400 g van a receptben, ebben az esetben 1610 kcal, 49 g zsiradék, 208 g ch és 94 g fehérje az, amit tartalmaz.


Ha ezt a shaket az eddigi napi beviteled mellett fogyasztod, akkor igen valószínü, hogy hízni fogsz, mert ez egy átlag ember napi szükségletének harmada-fele, ha ennyivel többet fogyasztasz, akkor kalória-pluszban leszel.

2020. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Minél több mogyoróvajat teszel bele, annál jobban hizlal.
2020. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat
2020. ápr. 8. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!