Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb ízű monster?

Melyik a legjobb ízű monster?

Figyelt kérdés
eddig csak a pipeline punchot es a the doctort kostoltam, azok ellegge jok voltak, de eddig a punchos a fav. irjatok jokat, h melyiket probaljam ki, mert csoro vagyok es nm akarok olyat venni ami nm olyan jo✌🏿

2020. szept. 17. 15:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
hetente max 1et iszok, szvl se fuggo nm lettem, se semmi, csak egyszer-egyszer ramfer, vagy csak ugy szimplan megkivanom❁
2020. okt. 1. 18:29
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mango loco
2020. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ultra violet (a lila) 🥰
2021. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mango Loco +1
2021. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
a kerdes kiirasa ota mar kostoltam az osszeset ami kaphato nalunk, de sajnos eleg keves fele van. meg mindig a punchos a kedvencem, es azota mar nott a mennyiseg hetente 2re, viszont volt olyan nap is amikor 5ot ittam...
2021. febr. 18. 15:08
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy szívrohamot nem kaptál. Nem lenne annyira káros, mint ahogy egyesek mondják, a gond azzal van, hogy sokan üdítőnek gondolják, és isszák dögivel.

Vigyázz vele, heti 1 még belefér, de egy nap 5 Monster... ne kísértsd a sorsot.

Amúgy szerintem is a puncsos a legjobb, meg a mango loco.

Melyik ízlett legkevésbé?

2021. febr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsónak. 5 Monstertől egy nap simán kórházba lehet kerülni. 300-400mg körül van a napi koffein maximum (egészséges felnőtteknek, ha fiatal vagy akkor nyilván ez még súlyosabb), ez nagyjából 2-2.5 Monsternek felel meg. A dobozon is rajta van hogy egynél többet ne igyál egy nap. Tényleg próbáld a heti 1-2-t tartani és e fölé ne menj.
2021. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

az egyszeri alkalom volt, azota heti 2, mert azert penzem sincs akarmennyire.

amugy ezt: [link]


es az originalt nem szerettem...vagyis az original mivel original, ugyan olyan izu, mint a tobbi energiaital, amiknek nem nagyon szeretem az izet, igy a monster original se egy fav

2021. febr. 19. 16:10
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a puncsos ízűeket szeretem. De sokszor döntök a cukormentes kék Absolutely Zero mellett. Nemrég érkezett meg a Pacific Punch íz Magyarországra (egyelőre Tom Marketekben láttam), az jelenleg TOP 1, a kedvencem lett.
2021. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

aa sajnos en Erdelyben lakok, viszont egy kisboltban talaltam Ultra Paradise-t es Mixxd Punchosat (remelem igy irjak).

A zoldet (ultra paradise) imadom, a kedvenceim koze kerult, viszont a mixxd punchosnak olyan marcipan-cseresznyes cukorka ize van, s azt nm szeretem annyira

2021. márc. 11. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!