Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Érdekel,hogy mi legyen a...

Érdekel,hogy mi legyen a karácsonyi menü,mit gondolnak a rokonok,párod rokonai és még sorolhatnám? Vagy már le van ejtve az egész? Pörögjön aki akar.

Figyelt kérdés

Szerintem kamuzunk ha megkérdezik mit ettünk Szent este kettesben. Az a nap csak kettőnké. Mindenhol nyomatják hogy már dec 20körül készülnek süti fiszem fszom husi. Megy az agyrém hogy mindenki kedvébe járjanak. Mi ahogy eddig sem idén sem hívunk vendégeket hanem beugrunk de nem felenni mindent. Kezd minimál megfelelési kényszerem lenni hogy külön Kari menü is legyen. Párom nem Karácsony mániás emiatt jobb. De most aznap együnk spagettit vagy jobb lenne tényleg valami klasszikus? :D



2020. dec. 1. 00:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem mi a probléma. Az, hogy mit főztök, mit esztek, a ti dolgotok. Nálunk volt már paprikaskrumpkimis karácsonykor, mert épp azt ettünk volna.
2020. dec. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Nálam unalmas rántott csirkemell és sült krumpli franciasalata kombo lesz szenteste mert ezt szeretjük.

Akit zavar nem jön, akinek megfelel szívesen megkínálom.

De nincs 6 féle fogás és a sütemény is Jujj bolti 😀

2020. dec. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem érdekel különösebben, ki mit eszik vagy kinek mire van igénye. Nálunk az étel, a főzés a szeretet kifejezésének egyik módja, ezért az egész család főzni és sütni fog közösen, elképzelhetetlen, hogy ne ünnepi menü legyen karácsonykor.
2020. dec. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyetek jót, ha tudtok, a többi nem számít.
2020. dec. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

Nem pörgünk :) Csak egyszerűen. Nem arról szól a Karácsony, hogy napokig főzünk, sütünk és csak zabálunk, nincs 6 fogásos menüsor. Máskor is szoktunk főzni, nem ez az egyetlen nap az évben, úgyhogy nem okoz gondot. :D

Szenteste nálunk mindig hal van valamilyen formában. Másnap főzünk valamit, ami nekünk finom, amit általában nem eszünk minden héten, pl. kacsa, liba, vad. Sütiből általában 2 fajta van.

Van, aki főz, van, aki süt, van, aki hozza az italokat. Szóval senkinek sem kell egyedül megszakadnia.

2020. dec. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

14 😀😀😀😀😀😀


Igen csak én max kettőnkre sütök és egyikőnk családjához se viszünk soha ennivalót a vendégségbe. Ajándékot igen kisebb jelképeset vagy valami hasznosat amit biztos szeretnek! 1x nem mentem oda párom anyukájáékhoz egy tálca sütivel. Mondjuk ennek is van oka: erőszakosan rámerőlteti a saját ízlését emiatt nem készítek számukra sütit sem..

2020. dec. 1. 13:54
 17/17 A kérdező kommentje:
Ez az elektromos nyárs izé tök jó! Lehet elgondolkozok rajta! Guszta az ilyenen készült husi.
2020. dec. 1. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!