Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy nagyon egyhangú...

Úgy érzem hogy nagyon egyhangú a kajálásom, hogy változtassak rajta?

Figyelt kérdés
Nem külön élek, ezért azt eszem amit főznek, de szinte mindig ilyen tipikus kaják vannak(pörkölt,gulyás stb). Tudnátok mondani olyan ételeket amik nem hétköznapiak?
2021. jan. 7. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi gyakran főzünk a Street Kitchen-ről. Nagyon jó receptjei vannak minden kategóriában. Pl. [link] is nagyon szeretjük.
2021. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Csatlakozom az elsőhöz, érdemes pár nívós gasztroblogról ötleteket gyüjteni.
2021. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Indiai kajákat próbáltál már?
2021. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: nekem is otthon lakik még a lányom és az ő kérésére próbálgatunk ki recepteket, mivel ő is szeretett volna a megszokottakon kívül mást is megismerni. Én már túl vagyok a 60-on is de nekem is tetszenek ezek az újdonságok. Lehet, hogy anyukád is változtatna.
2021. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Épp tegnap írtam valahol, hogy a hasáb burgonya is hatalmas új ízt kap, ha a sütés vége előtt egy marék pirított vöröshagymát dobsz bele. Zacskóban árulják, például a Penny-ben. Gondolom máshol is van. Vagy nincs. :)
2021. jan. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Streetkitchent mondjuk pont nem ajánlanám, az egyszerűnek beállított receptek egy része gagyi, más része túl bonyolult egy kezdőnek.

Igaz, az süti volt, de volt olyan receptük, ami után két napig hánytam egyhuzamban. És nem azért, mert romlott lett volna valami...


Alapvetően viszont az ötlet jó, rengeteg ilyen receptes oldal van, ahol a megszokott dolgokra is találsz variációkat.

2021. jan. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

"... hogy változtassak rajta?"


Menj el anyukaddal es segits a bevasarlasnal, kozben kitalalhatjatok egyutt, hogy mit fozzon anyud a kovetkezo napokban. Ha anyukad nem tul vallakozo szellemu, akkor a fozesben is segithetsz a cel erdekeben.

2021. jan. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam csinálni, ha tetszik egy recept elküldöm a páromnak (régebben anyunak), hogy tetszik-e. Ha neki is, akkor megkérem, hogy csináljuk meg. Így szép fokozatosan vezethettek be új ételeket.

Vagy ha nagyon magyaros kajákat szoktatok csinálni, akkor nézd meg, hogy ezekből a hozzávalókból milyen más ételeket lehetne csinálni.

Vagy valami hasonló. Próbálj esetleg olyan ételeket javasolni, amik azért nem állnak olyan távol a magyar konyhától sem, hasonló az alapanyaguk.

Pl. húsos lepény, túróval töltött gomba, zöldséges csirke, kolbászkrém :D

2021. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, anyád utál főzni, vagy egyszerűen nincs igénye változatosabbakra?
2021. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8: A pörkölt is rögtön teljesen más jellegű étel lesz, ha a paprika helyett curryt tesz bele az ember, és esetleg még egy kis gyömbért+fokhagymát. És persze galuska helyett sütünk pár naant. Nymmmm...! :D
2021. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!