Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen víztisztító kancsót...

Milyen víztisztító kancsót érdemes venni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Semmilyet sem. Minden ásvány anyagot kivon a vízből, pedig pont az lenne a lényege a vízivásnak. Egyszer ittam vendégségbe tisztított vizet, hát üres lé, semmi nyomelem ásványi nincs benne. Full egésszégtelen művíz pocsolya íze volt, nem az a testes, friss.
2021. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem maxtra brita van. Meg vagyok fele elégedve.

Nem lesz egyáltalán mű íze a víznek. Bár leginkább nem is arra használjuk. Én azért vettem, mert pl. a kávéfőző 1 hónap alatt totál eldugul a vízkőtől. Amióta szűrt vízzel használom csak, azóta egyáltalán nem dugult el.

Inni meg vegyesen iszunk csapvizet, szűrt vizet, ásványvizet. Amelyik épp jól esik. Vagy attól függ hol vagyunk. Otthon jó a csapvíz. De van, ahol nem innám meg, ott marad az ásványvíz.

2021. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 2. válaszoló miért lett lepontozva?
2021. jan. 26. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Mifelénk nagyon klóros a víz. Van olyan ha fürdünk nagyon nagy hippó szag van a fürdőben. Volt régebben, hogy kimostam egy adag színesruhát, kivettem a gépből és megcsapott a hippo szag, néztem hogy bele került valahogy? De nem volt baja a ruhának, rájöttem hogy a víz. Van, hogy sárgás barna víz folyik. Na szóval nincs gusztusom ezt a vizet inni.Ezért vettünk brita kancsót és nagyon jó ízű a víz. Pont hogy nem mű, nem klóros, nem sárga. A vízforralóba is azt tesszük és nem kell 2-3 hetente vízkőteleníteni, elég pár havonta. Bátran ajánlom.
2021. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Brita kancsóm van.
2021. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Semmilyen én ittam ilyen vizet de gyógyszer íze volt .
2021. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Barátnőméknél ittam, elképesztően gyógyszeríze van, egyáltalán nem finom. (Legalábbis nekem nem ízlik.)
2021. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!