Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tefal Easy Soup, Tefal Daily...

Tefal Easy Soup, Tefal Daily Soup vagy Vegital növényi tej készítésre?

Figyelt kérdés

Magtejkészítésre szeretnék gépet venni, ebben kérném a segítségeteket. A Vegitalt nagyon sok helyen úgy láttam, hogy leszólják (extrán túlárazott, gyengébb a teljesítménye, a műanyag könnyen deformálódik stb.)

De mivel az a legismertebb magtejkészítő márka itthon, ezért még mindig itt van a fejemben, hogy lehet, mégis azt kéne.


A Tefalról nagyon jókat hallottam, viszont arról is olvastam pár helyen, hogy kifut, leég, nem csinál annyi tejet, mint a Vegital.


Jó lenne mellé, ha szószokat, krémeket is tudnék csinálni esetleg. Nem tudom, hogy arra elég lenne-e e daily soup, vagy az easy soup érdemesebb rá.


Köszönöm előre is a választ


2021. febr. 3. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A két Tefal leves készítő automata....
2021. febr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1, igen, leveskészítő, de alkalmas a magtejek előállítására is
2021. febr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Karácsonyra kaptunk egy Vegital gépet, a legnagyobbat. Elégedettek vagyunk vele, csináltunk már, kókusz, rizs, mandula és mogyóitalt is, átlag másfél litert szoktunk készíteni +1-2 dl. Annyi van, hogy édesíteni cukorral szoktuk és már szűrés után, amikor még forró és nem a főzés közben, mert volt hogy picit lekapott.

Szószra, levesre még nem próbáltuk.

2021. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a választ! 🤗 És mennyire hangos, arról tudnál írni?
2021. febr. 3. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor főz, meg melegít, akkor hasonló hangja van, mint egy vízforralónak, ami kezd beindulni, amikor darálásra vált az néha ijesztő, de csak pár másodpercig csinálja, majd megint főz, aztán pár perc után megint darál. Amúgy nem vészes, a magitalos progik 30-35 percesek. A szűrleményt a végén jó alaposan ki kell nyomkodni, én a kókuszból kókuszgolyót szoktam csinálni. Tisztással vannak néha gondjaim, ezt nem állíthatod bele csak úgy mosogatóba. A teteje elég nehéz, azt folyó vízbe tartva szoktam mosogatni. Az tartályt szépen ki lehet tisztítani, viszont az elektromos csatlakozókra nagyon kell figyelni, hogy ne érje víz.
2021. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!