Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tényleg jótékonyabb a növényi...

Tényleg jótékonyabb a növényi tej?

Figyelt kérdés

Elég sokat kávézom, csak feketén. Sajnos az utóbbi időben hatványozottan több gyomor- és bélpanaszaim voltak miatta, de nem bírtam abbahagyni. Próbálkoztam sima tejjel felhígítani ami némileg segített, de nem volt az igazi.


Kipróbáltam a növényi tejet, és karikacsapásra megszűntek a gondok. Akármilyen erős a kávé, nincs panasz. Tényleg ennyire jótékony? Mitől?



2020. dec. 28. 20:29
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
35%
Nem azért múltak el a problémáid, mert a növényi tej a jótékony, hanem mert a tehéntej sz-r, a sima kávé meg önmagában valószínűleg túl erős a gyomrodnak.
2020. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Az állati eredetű élelmiszer nagy része nem embernek való. Viszont a növényi tejben nincs elegendő tápérték, tehát önmagában nem elég. Kávéval, főzelékbe, desszertbe megfelelő.
2020. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Viccesek ezek az ékszer tv, teleshop szintű marketing eszközökkel ellátott kérdések. :D
2020. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


így visszaolvasva tényleg olyan 😀


Amúgy a kérdés komoly, leginkább a biológiai, kémiai háttere érdekelne, mert hülye vagyok ehhez.

2020. dec. 29. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!