Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mindennapi tea ivás egészségte...

Mindennapi tea ivás egészségtelen?

Figyelt kérdés

Nyilván ha cukorral iszom akkor igen de akkor hogyan érdemes inni? Illetve milyen teák egészségesek?

Sima filteres pickwick tea jó?

Citromlével és mézzel megfelelő ha édesítem?

Napi 1-2 bögrével akarok inni. (Reggel és este)


2021. febr. 25. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Naponta 5-6 bögrével simán lemegy.


Kis citrom, 1-2 kanál méz/adag. Az meg pont nem érdekel, hogy egészségtelen-e a méztől vagy cukortól. :D

2021. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább teát iszok mert abbol többet meg tudok inni.Sajnos a víz nem megy annyira...
2021. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A pickwick tearol azt hallottam,hogy abban a legtöbb talán a mű dolog,így azt ritkán iszom,de amúgy a többi ilyen filteres teaban is. Ettől függetlenül nálam itthon mindig van vagy 5 féle doboz filteres tea. Ami viszont biztos nem tartalmaz semmi mű dolgot,ha saját magamnak szedek citromfű,menta, bodza,és ezeket kiszáritom, még télen is ezeket iszom. A menta a kedvencem. De szoktam egyéb zacskós (nem filter) gyógynövény teát is tartani itthon, hárs,levendula, Kamilla, kakukkfű és málna levél. Mind jó valamire. Télen gyakran iszok gyömbér teát. Veszek gyömbért a boltban, lereszelem,vagy kis darabokra vágom,bele a vízbe szegfű, fahéj,felforralom, kicsit forrni hagyom majd elzárom. Citrommal, mézzel isteni. szóval ha cukor nélkül iszod önmagában,kevesebb tartósítószer nélkülieket,sztem egészségea. Meg hát folyadék bevitel,víz helyett is..
2021. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!