Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért kell felháborodni az...

Miért kell felháborodni az ananászos pizza miatt? A pl. nutellás lángos meg oké?

Figyelt kérdés
sose hallottam kiborulást miatta...
2021. júl. 13. 11:20
1 2
 1/19 Rothadó Narancs ***** válasza:
81%

A nutellás lángos hányinger.

Az ananászos pizza kóser.

2021. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
He? Ki miért háborodna fel ezen, vagymi?
2021. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Ki háborodik fel...?????


Egyedül az olaszok - de nekik meg engedjük már meg... :)


GYerekkoromban az NDK-s turisták lekvárral kérték a lángost a Balatonon. SEnki nem háborodott fel. Esetleg csak megmosolyogták őket. :)

2021. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Egyiken sem szokás felháborodni.

Az olaszoknak sem az ananász a legnagyobb szentségtörés, ha látnák a magyarokat, hogy trappistát vagy a ketchupot tesznek a pizzára vagy a tésztákra jobban felemelnék a szemöldöküket.

A hawaii pizza alapvetően egy kínai származású szakács által alkotott fogás, ott pedig normális az édes-sós keverése.

Ami pedig a lángost illeti, valójában nem áll messze egy olajban kisütött fánktól, szóval nekünk fúra a lekvár vagy a nutella hozzá, de egyáltalán nem logikátlan párosítás.

2021. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem hallottam még felháborodni rajta, mert mindenkinek jogában áll az ellenérzését azzal kifejezni, hogy nem olyat vesz.


Az olaszok sem háborodnak fel az ananászos pizzán.

Ahogy mi sem háborodunk fel a különböző nációk "gulasch"-nak titulált cuccain, hanem jólesően vesszük tudomásul, hogy a magyar gulyás leutánozhatatlan.

2021. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

“ GYerekkoromban az NDK-s turisták lekvárral kérték a lángost a Balatonon. ”


Manapság meg németeknél a lángososoknak a inkább nutellásat meg lekvárosat kell az ajánlatba tenni, mert így el is tudják adni. A sajtos tejfölös inkább az arra tévedt magyarok körében megy.


A tócsnit is almaszósszal eszik, csak egy helyen láttam türingiában fokhagymás tejföllel.

2021. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem mind a kettő kifejezetten undorító, de senkit nem szólok meg azért, mert ezeket fogyasztja.

Úgy látom a többség ugyan így van ezzel.

2021. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanazért, amiért te is "felháborodsz" azon, hogy külföldön mit hívnak pl. Ungarische goulaschnak. Nem valódi feldühödés ez, csak olyan kellemes kinevetése a másiknak.


Amúgy a nutellás lángos is undormány, nem tudom honnan veszed, hogy a magyarok többsége szerint nem :D

2021. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam teljesen belefér a sonkás-ananászos pizza. Először furának tűnt, de ahogy megkóstoltam, úgy éreztem, hogy pont jól kiemelik egymás ízét a pizzán (kb. mint a hawaii csirkemellnél). Nálam abszolut nem édességként jött elő az ananász, hanem egy plusz ízt adott a dolognak.
2021. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Németországi munkahelyemen ,gulyás=pörkölt itt gulyásleves nem ismerik.
2021. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!