Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ezügyben? (FoodPanda)

Mit tehetek ezügyben? (FoodPanda)

Figyelt kérdés

Október 22-én rendeltem az egyik pékségből pár dolgot a foodpandán keresztül, azonban termékhiányra hivatkozva törölték a rendelésem. Az összeg levonásra került. Felvettem a kapcsolatot a foodpanda ügyfélszolgálatával, akik azt írták vissza, hogy pár napon belül visszautalják a pénzt. Ez nem történt meg.

Ma is írtam az ügyfélszolgálatnak, de a hölgy csak annyit írt, hogy ha már nincs a zárolt összegek között a levonás, akkor vissza kellett, hogy kapjam.

És valóban nincs a zárolt összegek között, viszont teljesen biztos vagyok benne, hogy nem került vissza a számlámra. Még az sms is megvan, hogy igenis levonták az összeget.


lyenkor mit tudok tenni?


2021. okt. 30. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentkezel az ebankodba asztali gépről és letöltöd a hiteles számlakivonatot. Azon feketén-fehéren szerepelni fog, hogy az utóbbi napokban milyen mozgások történtek a számlán.
2021. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Ellenőrizd a net/mobilbankodban, hogy az összeg zárolva van-e még, vagy már nincs.

Ha el lett könyvelve, mint vásárlás és utána nincs ugyanekkora összegű jóváírás, akkor reklamálj náluk.

Viszont vedd figyelembe, hogy keddnél előbb lehet, hogy nem lesz nálad a pénz.

2021. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
...és azt is fontold meg, hogy soha többé ne rendelj semmit a FoodPandától.
2021. okt. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom megnézni a zárolt összegeket, nincs már ilyen opció. Nemrég frissült az alkalmazás, azóta nincs.
2021. okt. 31. 06:34
 5/12 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam a kérdésben is, a levont összegek között nincs ez az összeg, nem pedig a zároltak között.
2021. okt. 31. 06:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a levont összegek között, akkor nem vonták le. Ez azért nem agysebeszet ám
2021. okt. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A kártyás fizetéskor nem vonja le az összeget csak zárolja, ha nem terhelik meg vele a számlád, akkor feloldódik a zárolás….vagyis nem lesz semmiféle jóváírás
2021. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak zárolták, úgy nem vonták le. A zárolást feloldották; tehát se le nem vonták, se vissza nem fizették. Nem történt pénzmozgás. Zárolás és a zárolás feloldása történt.
2021. okt. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem, de akkor miért kaptam sms-t a levonásról?
2021. okt. 31. 10:48
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a levonásról kaptál, hanem a kártyatranzakcióról, ami a zárolás, a tényleges levonásról terhelés szöveggel jön sms (ha egyáltalán kértél ilyet)
2021. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!