Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sült húsnak enyhén mintha...

Sült húsnak enyhén mintha rossz szaga lenne, de az ízével semmi gond. Romlott lenne, meg merjem enni?

Figyelt kérdés
Frissen van sütve. Nyersen nem figyeltem, de sütés közben nem éreztem semmi rossz szagát.
2021. nov. 17. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, mi az a rossz szag. Ha romlott hús szagú, akkor nem jó ötlet megenni, mert attól még beteg leszel töle.
2021. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olajban sütötted vagy grillezted? Esetleg lehet az olajtól is. Túl régi vagy ilyesmi. Ha nyers formájában nem volt semmilyen különös szaga, akkor szerintem az olaj miatt lehet, vagy ha nem olajjal sütötted, csak grillezted, esetleg próbáld ki a sütőt mással is, és ha olyan szaga lesz, akkor a sütő a ludas. De mit is jelent ez a "rossz szag"? Ha romlott szagról van szó, esetleg a hús romlott, nem próbálkoznék vele. Zöldséggel még csak-csak elmegy, de a hús az komolyabb.
2021. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tegnap sütöttem, tepsiben. Frissen sülve volt enyhén romlott szaga. Most melegítettem egy darabot, és most meg már semmi.

Mondjuk mostmár meg nagyon megenni nem merem.

Nem a sütővel lehet gond, egyszer nem volt szagos az étel sütés után.

Nem tudom mi lehet. De minden esetre sajnálom a kaját.

2021. nov. 17. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Van azért egy elképzelésem. Az nem lehet, hogy egy előző sütésből maradt ott egy darabka húscafat valahol és az ad szagot?
2021. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ötletnek nem rossz, de akkor sütés közben is éreztem volna, nem?
2021. nov. 17. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!