Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jól vásároltam tegnap?Vagy...

Jól vásároltam tegnap?Vagy más ételeket kellett volna vennem inkább?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem vásárolni,vettem 3 májas táskát,2 meggyes rétest,1 félkilós húskenyeret,egy 2,5 literes szénsavas üdítőt egy konzervet és 5 zsömlét.Nem is fizettem érte sokat,2000-ből megvolt az egész.Vagy nem jókat vásároltam szerintetek?

2022. jan. 16. 09:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
20-as, ha nekem ilyen igénytelen kaját tálaltál volna, szerintem repült volna a fazék a csukott ablakon.
2022. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

21es, előbb repültél volna te a stroganoff bélszíneddel :-D


Mi szeretjük a húsos marhacsont levest és a mátrai borzas karajt is.


Értem én hogy te a kaviárt is lazaccal eszed, amire egyedül teremted elő a pénzt, de normális, átlag embereknek ezek igenis finom ételek.

2022. jan. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos kérdés! Tetszik!

Tokjo!

2022. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
32%

Elozo vagyok! De jo fej vagy!

Kb. mintha en kerdeztem volna, vagy meg jobb!

40/N

2022. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok!

En soha nem egy napra vasarolok!

Mert ugy az izgalmas!

Egy boltban megveszek mindent, ami jo aron van es azok nem biztis, hogy pont osszeillenek, hanem hazaviszem es ekplmrgyek masik boltba, ottt is megveszem, ami akcios, harmadik boltba is, es igy izgalmas, hogy mi jon ki a nap vegere. Illetve lehet, hogy amit ma megveszek, csak 1 honap mulva fogom enni esetleg. Meg amugy szeretem, ha csak heti egyszer kell vasarolni.


Most csak egyszer mentem. Elobb voltam vasarolni, es aezt vettem:

10 cs. kulonfele szeletelt sajt, 3 cs. sonka, fel liter kola, 4 kinder, 2 tartos kenyer, 2 tejfolos csonak, fel kg turo,3 ivojoghurt, 7500 ft.

Ebbol most megettem: negyed cs. kenyer, 1 cs. sonka, 2 cs. sajt. Még eszem.

2022. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
43%

Elozo vagyok, en kb. 2000- bol lakom jol egy nap es sokat eszem, 5000 kaloria kb. Altalaban finomakat eszem, nem sajnalom magamtol a jo ennivalokat. Soha nem fozok. 60000 atlag az elelem kiadasom. De Van, hogy 40, van, hogy 90.

De azt ugy nem lehet, hogy egy napra vasarolsz es mindig csak egynapi elelmet veszel...

Ha nincs hűtoszekreny, ugy nehezebb...

nekem az van.

2022. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!